Balcıoğlu Ev Taşıma Firması olarak hizmetlerimiz arasında Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti de bulunmaktadır. Beylikdüzü ev taşıma hizmetini kara yolu üzerinde yol kenarında bulunan bir kamyonu üç yada beş bidonu olan firmalar yapmaktadır. Bu gibi firmalar profesyonel hizmetin dışında ailece gelip taşıma yapmaktadırlar. Sektör o kadar kötü durumlara düşmüştür ki bu firmalar kapı önüne gelince fiyat farkları başlamaktadır. Beylikdüzü evden eve taşımacılık olarak amacımız kurumsal taşınma ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti tamamen eğitimli personellerimiz ile bir ekip çalışması ile vermekteyiz. “Daima En İyisi” sloganı ile yola çakarak beylikdüzü evden eve nakliye hizmetinde son teknoloji olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetini de vermekteyiz.

nakliyat firmaları
Beylikdüzü Evden Eve Nakliye

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Paketleme

Beylikdüzü evden eve nakliyat firması tüm eşyaları paketler ve taşır. Taşıma da gösterilen özen tamamen personelin almış olduğu eğitime ve insan ilişkilerine bağlıdır. Paketleme malzeme miktarı ve cinsi eşyanızı gören eksper tarafından belli olur. Çıkan eksper sonucununa göre tüm eşyalar Avrupa standartlarına uygun paketlenmektedir. Malzemeler temiz ve hijyendir. Büyük eşyalarınız büyük baloncuklu naylonlara sarılmaktadır. Açık renkli koltuklarınız streçlere sarılır ve daha sonra baloncuklu naylonlara sarılır. Beyaz eşya söküm ve montajı ekibimiz tarafından yapılır. Tüm mobilya söküm ve montajı da eğitimli ustalar tarafından yapılır.

Teslimat adresinde bütün eşyalarınız istediğiniz gibi  yerleştirilir. Duvara monte dışında bütün eşyalarınız yerleştirilir ve kurulur. Oda oda tam dizayn hizmet verilir.

Beylikdüzü Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri;

  • Beylik düzünde evimi taşımak istiyorum
  • Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliyat
  • Beylikdüzü Eşya Depolama
  • Beylikdüzü Ofis Taşımacılığı
  • Beylikdüzü Şehirlerarası nakliyat
  • Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma

Taşınma süresi boyunca eşyalarınız “Emtia Nakliyat Sigortası” kapsamındadır.

Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında lider olan firmamızın tek amacı %100 müşteri memnuniyetidir. “Çünkü Eşyalarınız Değerli”

Beylik  düzü Evden Eve Nakliyat için Çağrı Merkezi 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 veya 0532 426 07 90 numaralı kontak bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Şirketimizden bilgi@balciogluevdeneve.com mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Ev Eşyası Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir