Maslak evden eve taşımacılık
Maslak evden eve nakliyat

Balcıoğlu Ev Taşıma Ofis taşıma

Ev taşıma ve ofis taşıma firmaları arasında maslak evden eve nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Bir kamyonu üç yada beş bidonu ile hamal tutan rezil bir sektör evden eve nakliyat.

Maslak ev taşıma olarak hizmet veren balcıoğlu evden eve firması eğitimli personelleri ile ev taşıma ve ofis taşıma işini yapmaktadır. Amacımız Dünya standartlarına uygun evden eve nakliyat ve ofis taşıma yapmaktır. Maslak ve çevre ilçelerinde ev taşıma hizmetini balcıoğlu nakliyat ailesi olarak yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Maslak ofis taşımacılığı, Ev taşıma

İstanbul evden eve nakliyat ve maslak ofis taşıma için tüm eşyalarınız itina ile paketlenir. eşyalarınız komple baloncuklu kraft kağıtlar ile paketlenir. Kırılacak eşyalar özenle kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Ev taşıma ve ofis taşıma işinde en önemli konu montaj işlemidir. tüm mobilya ve beyaz eşya söküm işlemleri ile montaj işlemleri firmamız ustalarına bağlıdır. Evden Eve Nakliyat ve ofis taşıma işleminde paketleme montaj ve taşıma kurallarına uyan eğitimli personeller güler yüzle hizmet vermektedir.

Maslak Eşya Depolama

Maslak evden eve nakliyat ve maslak ofis taşıma şirketleri olarak maslak eşya depolama hizmetimizde mevcuttur. Maslak Eşya depolama da birinci kural paketleme, ikinci kural itinalı bir şekilde ürünlerin nakliyesi dir. En önemlisi olan son kural ise eşyaların depolama işlemidir. Depolanacak alan son derece temiz, rutubetsiz ve hijyen olması gerekir. Firmamız gerek fazla eşyalarınıza gerek tüm eşyalarınız için farklı boyutlardaki depolarıyla hizmetinizdedir.

Neden? Balcıoğlu Ev Taşıma

Firmamız 1974 yılında İstanbul Merkezli olarak kurulmuştur. Kendini ve personelin eğiten ve geliştiren bir firma olarak lider bir konuma sahiptir. Ev taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama gibi hizmetler veren Balcıoğlu nakliye firması yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir