KALİTE DENİNCE

Nakliyat denince akla ilk olarak Nişantaşı evden eve nakliyat gelir. Nişantaşı evden eve nakliyat firmaları Kişiye ait özel eşyaların oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde paketleyip taşındığı yere aynı şekilde bırakmanın ismidir nakliyat. Eşya taşınırken eşyaların uzman personel tarafından de monte edilmesi, kırılma ve çizilme gibi kişinin mal varlığına zarar verecek olaylara karşı paketleme yapılması ve tekrar uzman personel tarafından monte edilmesi gerekir. Evini taşımak isteyenler tarafından nakliyat firmaları ciddi bir şekilde geniş kapsamlı araştırmalı, firmaların vizyon ve misyonlarını incelemelidir. Küçük bir olaymış gibi görülen nakliyat ciddi anlamda uzmanlık gerektiren sektörlerden biridir. İstanbul’da bu sektör için çalışmalarını yapan Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat’ın Nişantaşı’nda hizmet veren Nişantaşı Evden Eve Nakliyat isimli irtibat ofisi ile İstanbul Nişantaşı’nda güvenli bir şekilde evinizi taşımanız mümkün…

evden eve taşıma
evden eve nakliyat

Artık hemen hemen her firmada bulunan son teknoloji ürünleri ile yapılan hizmetlerin yanı sıra çalışan elemanların eğitim ve işe bakış açıları çok önemlidir. İşini seven ve müşteri memnuniyeti için işini büyük bir ciddiyet ve hevesle yapan elemanların bulunduğu firmalar şüphesiz ki sizi en çok memnun edecek firmalardır. Bu gibi hususların yanında evden eve nakliyat sigortası da nakliyat firması seçerken göz önünde bulundurulması gereken hususlardandır. Sözleşmenin amacı, firmanın ismi, eşya sahibinin bilgileri, ödeme koşulları, yasaklanan davranışın maddeleri ve sözleşmenin sona erme durumları gibi maddeler sözleşme metninde yer alır. Bu sözleşmeyi iki kişinin imzalaması kişilerin mallarının güvenliği için önemli bir faktördür. Eğer bir firma taşımayı kendi araçları ile yapacağı, taşımayı anlaştıkları tarihte yapacakları ve taşımayı anlaştıkları fiyatta yapacakları sözünü veriyor ve bu üç hususu gerçek anlamda yapıyor ise o firma güvenilir bir nakliye firmasıdır. Firma her türlü önlem almasına karşın bir sorunla karşılaşırsa kişilere verdiği maddi zararı karşılamalıdır.

Bahsi geçen şirketimiz Balcıoğlu Ev Taşıma 1974 yılında İstanbul Beşiktaş’da kurulmuştur. Zengin ve yaygın olan araç filosu ve uzman elamanları ile yıllardır müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak şehirlerarası ve şehir içinde ev ve ofis taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız evden eve nakliyatta hat safhada dikkat ve özen ile paketleme, depolama, taşıma ve yerleştirme gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Gün geçtikçe artan kalitesi, son model araçları ve profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini sağlamak için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Firmamız Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat Ev taşımanın yanı sıra Ofis Taşımacılığı da yapmaktadır. Ofis taşımacılığı dahilinde okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşıma işlemlerini son derece titiz bir şekilde gerçekleştirir. Taşınacak bütün eşyalar yasal bir şekilde kaza ve yangına karşı sigortalanır ve herhangi bir zararla karşılaşılmayacağı sözü verilir. Ofis taşımacılığında önce uzman bir eleman gelerek ofisi inceler ve inceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşma sağlanırsa sözleşme yapılır. Düzgün bir şekilde paketleme yapılır, etiketleme yapılır ve taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların montesi ve de montesi daha seri ve daha rahat olması için şarjlı ekipmanlar kullanılır. Firmamız Balcıoğlu evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı dışında depolama işlemleri gerçekleştirir. İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde şubesi bulunan firmamız Balcıoğlu evden eve nakliye Nişantaşı mevkiinde ikamet edenler için Nişantaşı Evden Eve Nakliyat şubesi ise hizmet vermeye hazırdır.

Nişantaşı’nda hizmet vermek için belli bir kalite politikası olan Nişantaşı Evden Eve Nakliyat’ın vizyonu, en yeni araç ve paketleme malzemeleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak, verimlilik artışı sağlamak ve Türkiye de kabul görmüş bir kalite ve hizmet seviyesine ulaşmaktır. Misyonu ise; yüksek standartta hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Şişli İlçesi ve semtlerine her türlü evden eve nakliyat işleriniz itina ile yapılır.

İletişim Numaralarımız:       0850 833 00 34

0532 426 07 90

0212 260 18 18

 

istanbul evden eve nakliyat eşya depolama