Taşdelen evden eve nakliyat firması tamamı eğitimli personeller ile kurumsal taşınma ve profesyonel hizmet vermektedir.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Hizmeti 

Balcıoğlu Evden Eve Taşıma firması olarak yedi yirmi dört taşdelen ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Amacımız Dünya standartlarına uygun kaliteli evden eve hizmeti vermektir. Firmamız hiçbir şekilde bu işi yapmayan belli eğitimlerden geçmeyen insanlarla ev taşıma işini yapmamaktadır. Taşdelen nakliyat hizmeti itina ile yapılır.

Taşdelen Nakliye

Taşdelen Ev Eşyası Taşıma
Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen evden eve taşıma hizmeti veren bazı bir kamyonu olan üç yada dört bidonu olan firmalar ben nakliyat hizmeti veriyorum demektedir. Fakat Günümüz Türkiye’sinde evden eve nakliyat hizmeti nakliyat firmaları sektöründe belirgin bir yar almıştır. Taşdelen taşıma hizmeti veren Balcıoğlu evden eve sektördeki olumsuzluklara rağmen kendini ve personelini eğiterek yoluna en belirgin bir şekilde devam etmiştir. İstanbul da şehir içi ve Türkiye ‘nin her yerinde hizmet veren Balcıoğlu Nakliyat “Daima En İyisi” sloganı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

 Taşdelen Ev Taşıma Paketleme

Balcıoğlu Evden Eve Firması eğitimli personelleri ile paketleme bir sanattır mantığına dayalı çalışmalar yapmıştır. Mobilya, koltuk ve beyaz eşyalar battaniye kullanmadan baloncuklu kağıtlara sarılır. Kırılacak eşyalarınız ve ufak tefek tüm eşyalar kutular ile paketlenir. tüm montaj ve demontaj işlemleriniz ekip çalışması ile yapılır. Oda oda taşınan eşyalarınız oda oda yerleştirilir ve oda oda montajı yapılır.

Taşdelen Evden Eve Taşıma Sigorta 

Tüm nakliyat işlemleriniz kaza ve yangına karşı sigortalı yapılmaktadır. Doğabilecek hasarda muhatabınız sigorta şirketidir.

Firmamıza Türkiye’nin Her yerinde 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezinden yada 0532 426 07 90 numaradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca E-mail yoluyla ulaşmak isterseniz bilgi@balciogluevdeneve.com dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir