Yeşilköy evden eve taşımacılık
Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy evden eve nakliyat olarak hizmetlerimizde mevcuttur. Evden Eve Nakliyat sektöründe yılların verdiği tecrübe ile Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat Çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.

Yeşilköy Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat, Ofis Taşıma, Villa Taşıma, Eşya Depolama, Fabrika ve Fuar Taşıma, Askılı Taşımacılık, Banka Taşıma, Hastane Taşıma, Üniversite Taşıma hizmetlerimiz ile tam kadro ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

“Hayatı sizin için kolaylaştırdık” sloganı ile yola çıkan firmamız personel eğitimine de önem vermektedir. Tamamı kendi araç, ekip ve ekipmanları ile siz  değerli müşterilerimiz taleplerine yanıt vermektedir.

Yeşilköy Ev Taşıma Paketleme

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalar kraft kağıtlar ile paketlenir. Oda oda taşınma sistemi ile tüm eşyalarınız yerleştirilir. Mobilya montaj ve demontaj işlemleri firmamıza aittir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Askılı giysileriniz askılı dolaplar ile taşınır. Katlanabilir giysileriniz karton kutulara konulur. Kısaca bütün eşyalarınız uzman ellerden geçerek paketlenir.

18 thoughts on “Yeşilköy Evden Eve Nakliyat”

  1. eşyalarımızın nakliyatı için çok endişelendim bu firmayı internet ten buldum. taşınma gününe kadar endişelerim devam ediyordu. fakat taşınma ekibi evimize gelince onların titiz çalışmaları ve yardımseverlikleri ile taşınma işlemimiz çok kolay geçti. taşınmanın nasıl bittiğini hiç anlamadım. bu yüzden başta gelen ekibe sonrada bu arkadaşları kendi bünyesinde çalıştırdığı için teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

  2. Akçaya yazlığa gönderdiğim eşyalarımı hasarsız ve eksiksiz teslim aldım. teşekkür ederim.

  3. Yeşilköy deki evimizi Ankara Çankaya ya taşıdık gelen arkadaşlar çok hızlı ve uzmandı yardımlarınız için teşekkür ederim.

  4. nakliyat hizmetini çok kaliteli yaptılar Selçuk bey ve ekibine teşekkür ederim.

  5. Şenlikköy’de cafe/bar işletmecisiyim bütün cafeyi çok profesyonel bir şekilde taşıdığınız için teşekkürü bir borç bilirim.

  6. Gelen arkadaşlar güleryüzlü cana yakın ve çok güzel hizmet verdiler.çok teşekkür ederim.

  7. Eşyalarımı temiz ve hasarsız taşıdığınız için ekibinize ve size teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir