Balcıoğlu Nakliyat’ ın diğer bir hizmeti Askılı Taşımacılık.

Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılığın yanı sıra “Güvenli ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile şimdi tekstil firmalarına özel hizmet yaşatıyor.
On iki (12) kamyon, dört (4) Römorklu Tır, Sekiz (8) Orta boy araçtan oluşan özel filo ile tekstil ürünlerinizi askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

Askılı Taşımacılık Araç Özellikleri

Askılı Taşımacılık
Elbise Taşımacılığı

Askılı ürünleriniz eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil; 16,24,39,48,100 m3 boyutlarında özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşımaktadır. Böylece alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerimiz de taşınmaktadır. Pantolon, ceketler, etekler, vb. aklınıza gelebilecek bütün ürünleriniz kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.
Tekstil ile ilgili tüm gönderilerinizi;
Askılı Taşımacılık şehir içi, Askılı Taşımacılık  şehirler arası yapabilirsiniz.
Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderiler iniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. sizde bu hizmeti Balcıoğlu Nakliyat‘ dan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Teslimat adresine yola çıkan araç içerisindeki tüm ürünleriniz Sigorta kapsamındadır.
Eğer ki diğer Tekstil firmaların rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız Balcıoğlu Nakliyat’ ın Askılı Nakliyat Bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.