İzmir Hastane Taşıma

1974 yılından beri taşımacılık sektöründe bulunan şirketimiz yılların geçmesi ve hizmet ağını genişletmesi ile 1987 yılından beri Hastane taşımacılığı hizmetlerini vermeye başlamıştır. Balcıoğlu Nakliyat, bünyesinde barındırmış olduğu ekibi ve geniş araç filosu ile sizlere hizmetlerini vermektedir.

Ankara Hastane Taşımacılığı
İstanbul Hastane Taşımacılığı

Ev, ofis, kurum, fabrika taşımacılığın içerisinde her zaman ayrı bir yeri olan bir konu daha vardır; hastane taşımacılığı. En küçük bir hastaneyi bile göz önüne alınırsa, taşınma işlemi sırasında korunması gereken yüzlerce parça olduğu fikri edinilebilir.

Hastane taşımacılığını diğerlerinden ayıran en önemli nokta, taşınacak eşyaların insan sağlığı ve yaşamı ile doğrudan ilintili olmasıdır. Bu da demek olur ki, taşınma esnasında yapılacak en küçük bir hata yaşamsal önem doğurur. Sağlık malzemelerinin hijyen kurallarına uygun olarak paketlenmesi gerekir.

İzmir Hastane Taşımacılığı
Tıp Merkezi Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı amatör bir nakliyat şirketinin yapabileceği bir taşıma hizmeti değildir. O nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işleminiz var ve bir nakliyat firması araştırıyor sanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Balcıoğlu Nakliyat bir çok özel hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşıma hizmetini sağlamıştır. Tüm taşıma hizmetlerinde bu hizmeti alan hastane yetkililerinden olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir firmadan profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunalım.

Hastane Taşımacılığı
Hastane Taşımacılığı

Kurumsal Hastane Taşımacılığı Hizmetleri

Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir.

Taşınması en zor iş yerlerinden biri de hastanelerdir. Onlarca, hatta yüzlerce çok önemli cihazlar, taşınması gereken birçok yatak ve dolaplar, müdür odaları, doktor odaları derken oldukça zor bir iş akışının içinde bulmak hiç zor olmuyor. Dolayısı ile olası hastane taşınmalarında, yönetim çok dikkatli olmalıdır. Bu konuda önlem alacak ve adım adım çalışarak en başarılı şekilde taşıma yapacak bir firma ile anlaşarak kısa sürede ve en önemlisi hiçbir şeye zarar gelmeden yeni adrese taşınmaya özen gösterilmelidir.

Hastane Taşıma
Asansörlü Hastane Nakliyatı

Hastane taşımacılığı konusunda firma kendine hem çok güvenmeli hem de yeterli ekipmanlara sahip olmalıdır. O cihazları en iyi şekilde paketleyip taşıyabilecek ve tüm bunları deneyimli ekipler ile yapacak çok sayıda firma bulmanız neredeyse imkansız.

Hastane Taşıma Nasıl Yapılır?

Hastane taşıma işlemleri için öncelikle personel ve ekipman olarak yeterli olan, güvenilir firmalar ile görüşmeler yapmalısınız. Görüşmeniz sonrasında taşıma işlemine başlamadan önce tüm ürünler sigortalanmalı dır. Firmamız yapılan anlaşma sonrasında hastanede bulunan ve taşınacak olan tüm ürünleri özel ambalaj ürünleri ile paketlemek tedir. Küçük eşyalar elle büyük eşyalar ise en uygun forklif cihazları ile dikkatli bir şekilde taşınır ve nakliye aracına bindirilir. Tüm cihazlar araç üzerinde sabitlenir ve taşıma esnasında zarar görmesi önlenmeye çalışılır. Tüm eşyalar arasına yalıtım malzemeleri konularak cihazların birbirine zarar vermesi önlenir.

Hastane Taşıma Firması
Hastane Taşıma Şirketi

Profesyonel Kadromuz İle Hizmet Vermekteyiz

Firmamız hastane taşımacılığına farklı bir bakış açısı ile bakmaktadır. Öncelikle taşınma yapılırken hijyene önem verilmesi son derece önemlidir. Gerek hastanede kullanılan tıbbi cihazların ve gerekse diğer eşyaların nakliyesi sırasında hijyen standartlarının sağlanması gerekmektedir. Balcıoğlu Nakliyat olarak gerek kendi nakliye araçlarımız ve gerekse firmamıza özel olarak ürettiğimiz paketleme malzemeleri ile profesyonel bir nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Sonuç olarak; sizlerde hastanenizi yakında ya da uzakta bir yere taşımak istiyor ya da şube açmak istiyor ve bazı cihazların taşınmasını istiyorsanız; o halde doğru hastane taşımacılığı ile hizmet alarak en doğru şekilde sonlandırabilirsiniz.  Hastane nakliyatı konusunda uzman olan Balcıoğlu Nakliyat firması ile alınacak sonuçlar zaten sizleri fazlası ile memnun edecek ve almak istediğiniz başarılı nakliyatı sizlere sunuyor olacak. Öncelikli olarak hastane ekspertiz yapılacak ve ne kadar sürede taşınacağı, hangi ekipmanların sağlanacağı gibi notlar alınarak sizler ile taşınma günü alınıyor olacak.

İzmir Hastane Taşıma
İstanbul Hastane Taşımacılığı

Hastane malzemelerinin en düzgün ve zararsız şekilde taşınması için son sistem araçlarımız ile birlikte profesyonel, güvenilir, güler yüzlü ve yılların tecrübesine sahip ekibimiz canla başla çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetini gözetmektedir.

Konfor, güvenlik, rahat ve uygun fiyat bir araya geldiğinde akla gelen ilk firma olmakla birlikte hastane taşımacılığında da bir numarayız ve kaliteli hizmetimizle ön plana çıkmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma