İstanbul İzmir Nakliyat Şirketi olarak 7/24 profesyonel hizmet anlayışı ile yanınızdayız. Amacımız müşterilerimize kesintisiz kurumsal hizmet vermektir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat için bize ulaşın.

Evden eve nakliyat da ilk önceliğimiz paketlemedir. Bütün mobilya koltuk ve beyaz eşyalarınız baloncuklu naylonlarla paketlenmektedir. Ayrıca eşyalarınız oda oda taşınma sistemi ile zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Mobilya montaj demontaj işlemleri ve beyaz eşya söküm ve kurulumu A’ dan Z’ ye ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlar ile sarılıp kutulara konulmaktadır. Paketlemede önemli olan paketleme malzemesinden çok ustalık önemlidir. Paketleme sanattır mantığıyla bütün eşyalarınıza özen gösterilmektedir.

En İyi Nakliyat Şirketi

İstanbul İzmir istikametindeki bütün illere hizmet vermekteyiz. İstanbul İzmir nakliyat şirketi olarak yazlık evlerinize ve bütün olarak ev eşyalarınızın sevkiyatı titizlikle yapılmaktadır. Ev taşıma ve ofis taşımada profesyonel olan Balcıoğlu Nakliyat parsiyel (parça) Eşya taşımada da yanınızda.

Profesyonel taşınmanın adresi olan Balcıoğlu Nakliyat ile yazlık evlerinize, iş yeri şubelerinize sorunsuz bir şekilde parça eşya gönderebilirsiniz. parça eşyalarınız paketli ve özenli bir şekilde zarar görmeden alındığı tarihten itibaren üç iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı için kesinlikle referansı olan firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Eşyalarınıza değer veriyorsanız mutlak suretle taşınmanız size samimi olan firmalar ile daha kolay hale gelecektir.