Eğitim Kurumu ve Üniversite taşımacılığı nda öncelikle taşınacak kurumun detaylı ekspertiz çalışması yapılır. Daha sonra kurumun talepleri doğrultusunda karşılıklı bir iş/taşıma planı oluşturulur.

Taşıma süreci kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli olarak bu plan doğrultusunda gerçekleştirilirken, gerekli organizasyon ve denetim de firma yetkililerimiz tarafından yapılır.

Üniversite Taşımacılığı Paketleme

Eğitim Kurumu Taşımacılığı
                           Okul Taşımacılığı

Eğitim Kurumu Taşıma ve Üniversite taşımacılığı laboratuvarlar (fizik / kimya / bilgisayar), kütüphaneler, elektronik eşyalar (faks / fotokopi  / printer) gibi cihazlar, işlemci odası (server / ups), evraklar, dosyalar ve mobilyalar gereken öze ile kurumun tercihi doğrultusunda paketlenir ve taşınır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde büyük baloncuklu kraft kağıtlar kullanılır. Hiçbir şekilde battaniye ile paketleme işlemi uygulanmaz.

Eşyaların araç içi istifi ve teslimat adresinde doğru dağılımı için paketlenen eşyalar üzerinde etiketleme yapılır. Taşınan ve / veya depolanan eşyaların detaylı envanteri tutulur.

Taşıma için gerekli olan Emtia Nakliyat Sigorta Tarafımızca yapılır.