Ataşehir Nakliyat Evden Eve Taşıma Şirketleri

Balcıoğlu evden eve nakliyat olarak Ataşehir Nakliyat sektöründe 1974 yılında kuruluş gününden bu zamana kadar hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini%100 seviyelerinde tutarak Ataşehir Ev taşımacılığı hizmeti ile ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama hizmetleri özenle yapmaktayız.

Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize kurulduğu yıldan beri hizmet vermekteyiz Ataşehir Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyeti her zaman en üst düzeyde tutulmuştur. Firmamız için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Bütün eşyalarınızı özel yatak istediğimiz gibi son model araçlarımızla titizlikle taşımaktayız.

Ataşehir Nakliyat firması misyon ve vizyonu belli olan Ayrıca benimseyen önde gelen Lider firmalar arasında yer almaktadır. Ataşehir Nakliye olarak tüm Ataşehir ilçesi mahalleleri ve yakın tüm semtlerde Nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat
                         Ataşehir Evden Eve

Ataşehir ev taşıma olarak bütün eşyalarınız Kraft baloncuklu naylonlar ile paketlenir. Kırılacak cam grubu eşyalarınız kağıtlara sarıldığı gibi karton kutulara yerleştirilir. Bütün mobilya ve beyaz eşya söküm kurulum işlemleri montaj demontaj işlemleri firmamız ustaları tarafından özenle yapılır. Katlanabilir giysileriniz karton kutular vasıtasıyla askılı giysileriniz yarım insan boyundaki askılı dolaplar ile taşınmaktadır. Evinizdeki işyerinizdeki tüm perde ve avizelerin izin söküm işlemleri Ataşehir Nakliyat uzman personel tarafından yapılır.

Bütün eşyalarınızın özenle paketlenmesi sonucunda eşyalarınız Ataşehir Nakliyatın kendi personeli tarafından Nakliyat kamyonuna yüklenir. Teslimat adresine gelindiğinde bütün eşyalarınız sizin beklentiniz doğrultusunda firma personeli tarafından titizlikle yapılır. Montaj işlemleriniz beyaz eşya kurulum işlemleri aynı şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Montaj İşin bittikten sonra askılı giysileriniz yerlerine tek tek asılır. Tüm taşıma süresi boyunca çalışan personel ve kapınıza gelen Nakliyat kamyonu Ataşehir evden eve nakliyat firma personeli ve firma aracıdır. Kesinlikle hiçbir şekilde piyasada yeni yeni üremeye başlayan hiç kamyonu olmayan ya da bir kamyonu olan komisyon nakliyecileri gibi çalışmaktayız. Daha önce de belirttiğimiz gibi araçlar kendi araçlarımız personeller kendi personelimiz dir.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir Nakliyat olarak Ataşehir ofis taşımacılığı Ataşehir şirket taşımacılığı gibi hizmetlerde vermekteyiz. Ataşehir bölgesinde birçok şirket taşımış bulunmaktayız. Eğer Dilerseniz Doğu Ataşehir in girişinde sağ tarafta bulunan Ataşehir konaklarındaki birkaç tane taşıdığımız firmalardan adımıza referans verebiliriz. Dilerseniz Ataşehir bölgesinde Dilerseniz İstanbul geneli tüm ofis taşımacılığı hizmetimizi profesyonelce yapabiliriz.

               Ataşehir Nakliye Fiyatları

Ofis taşımacılığı için Öncelikle kaliteli bir şekilde paketleme yapılmaktadır. Bütün kolilerinizin üzeri bölüm bölüm ve departman olarak ayrılır mutlaka yazılır. Odalar departmanlara bölümlere ve o da sahiplerine göre mutlaka ayrılır. İş yeriniz çok büyük bir iş yeri ise mutlaka oda oda ayrıldıktan sonra tüm eşyalarınıza etiketleme yapılır. Belirtilmemiş bu etiketleme kurallarına uyulmaması durumunda eşyalarınız teslimat adresinde karışarak bir kaos ortaya çıkar. Bu Kaos sonucunda ortada bir kurumsal Nakliyat değil karşınıza üç beş tane yevmiyeli adam tutan ve bir kamyonu birkaç tane bidonu olan firma konumu karşımıza çıkar.

Ataşehir Ev Taşıma ofis taşıma kaliteli ve profesyonel olarak montajı da ustalarımız tarafından özenle yapılır. Bütün eşyalarınız taşıma süresi boyunca Ataşehir Nakliye hizmeti tarafından sigortalıdır.

Ataşehir Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Ataşehir evden eve taşımacılık şirketi olarak ev taşıma ofis taşıma eşya depolama şirket taşıma parça eşya taşıma ve şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Ataşehir nakliye hizmetinin paketlemesi itinalı bir şekilde olması gerekir. Ataşehir Ev Taşımacılığı Şirketi olarak kullandığımız malzemeler temiz ve hijyendir. Tüm montaj işlemleri ve beyaz eşya söküm ve takımı firmamıza aittir.

eşya depolama fiyatları
 Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Nakliyat Eşya Depolama

Ataşehir taşımacılık olarak tüm Nakliyat hizmetlerinin dışında eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Ev eşyası depolama ofis depolama şirket depolama arşiv depolama Fazla eşya depolama gibi hizmetler vermekteyiz. İster sandık usulü ister komple büyük dükkan usulü depo çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. Tüm Ataşehir eşya depolama hizmetleri için kullandığımız depolarımız da 24 saat alarm ve kamera sistemi mevcuttur. Ataşehir eşya depolama aynı zamanda dosya depolama malzeme depolama ürün depolama gibi hizmetlerde vermektedir.

Eşyalarınızın ya da ürünlerinizin Ataşehir eşya depolama hizmeti ile depolarında kalması durumunda sigorta kapsamındadır.

One thought on “Ataşehir Nakliyat”

  1. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasındaki harika bir o kadarda kurumsal bir nakliyat firması………

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir