Başakşehir Nakliyat Firması Tarihçe

Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti adı altında Başakşehir ve çevresinde nakliyat hizmeti vermekteyiz.  1974 yılında İstanbul Beşiktaş’da kurulan firmamız kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet vermiştir. Kaliteli hizmet vermek için öncelikle nakliyat firmalarının kendi elemanları ve kendi araçları olması gerekmektedir. Daha sonrada nakliyat eğitimini ön planda tutmak gerekmektedir. Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak personelimiz taşınma öncesi sıkı bir eğitime tabi tutulur. Eğitim sonrasında taşınma ekibine katılırlar. Türkiye’de nakliyat sistemi bir tane eski bir araba alarak ve birkaç hamal tutarak yaparız mantığıyla ilerlemektedir. Bu gibi firmalardan kesinlikle uzak durulması gerekmektedir. Nakliyat firmasını iyi tanımak istiyorsanız telefonda ön bilgi aldıktan sonra evinize yada ofisinize davet edin. Nakliyeciyi gördükten sonra kesinlikle kararınız doğru firma yönünde olacaktır.

Bunların dışında anlaşma yaptıktan sonra taşınmayı yapacak olan kamyonun plakasını isteyin. Nakliyat firması kamyonun plakasını https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresinden yetki belgesini sorgulayın. Taşıt kartı eğer K 3 yetki türünün dışında ise bu kamyon evinizi yada ofisinizi taşıma yapmaya yetkili değildir. Evden eve nakliyat ve Ofis Taşımacılığı yetki belgesi türü K 3 yetki belgesidir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat ve Paketleme

Başakşehir Evden Eve Nakliyat firmaları arasında ve müşterileri tarafından her zaman yenilikleriyle takip edilen bir firmadır Balcıoğlu Nakliyat. 1974′ ten günümüze her zaman gerek paketleme, gerek paketleme malzemesi ve gerekse araçlarını yenilemektedir. Başakşehir evden eve nakliyat olarak öncelikle Taşınması gereken eşyalarınız eksper tarafından kontrolü yapılır. Bu sayede eşyalarınız daha güvenli ve daha sorunsuz taşınır. Taşınma öncesi dilerseniz etüt çalışması tarafımızdan size gösterilir.

Başakşehir evden eve taşımacılık
     Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız battaniye kullanmadan baloncuklu graft kağıtlarla paketlenir. Askılı giysiler askılı dolaplar ile taşınır. Eşyalar oda oda ayrı ayrı paketlenir. Uzman ekip tarafından paketleme yapılırken öte yandan bütün mobilya ve beyaz eşya montajı yapılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır. Yataklarınız hijyen açısından streç yada kılıflara konulur. Kısaca söylemek gerekirse eşyalarınız özenle paketlenir ve Güvene taşınır.

Başakşehir Ofis Taşımacılığı / Şirket Taşımacılığı

Başakşehir evden eve nakliyat olarak ev taşımanın yanı sıra ofis taşıma, şirket taşıma, fabrika taşıma, eşya depolama, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma gibi hizmetler vermekteyiz. Başakşehir ve çevresinde olduğu gibi Ülkemizin her tarafında ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Şirket taşımacılığı için eğitimli personeller ile paketleme ve montaj işlemleri özenle yapılır. Dilerseniz eşyalarınız parti parti, isterseniz komple bir şekilde taşınır. Ofis taşıma için bütün eşyalarınız oda oda paketlenir, oda oda etiketlenir ve oda oda taşınır.

Başakşehir evden eve nakliyat ve Başakşehir nakliyat firmaları hakkındaki bütün detaylı bilgileri http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden alabilirsiniz.

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma