Nakliyat Hizmetleri arasında Fatih Evden Eve Nakliyat hizmeti de mevcuttur. Fatih Evden Eve Taşımacılık Olarak amacımız Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet vermektir. Kendini nakliyat firması olarak gören bu işi devamlı yapmayan insanlarla çalışan bazı kamyoncu grubu bu işi yapmaya başlamıştır. Fakat Evden Eve Nakliyat sektörü öyle bir sektör ki hata kabul etmeyen bir sektördür. Sebebi ise çalıştığınız personel ile insanların evlerine girmektesiniz. Evden eve nakliyat işinde personeller iyi seçilmeli ve sıkı bir eğitime tabi tutulmalıdır.

fatih evden eve taşımacılık
Fatih evden eve nakliyat

Neden? Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliye hizmeti ile Fatih semti ve çevresinde verilmektedir. Amacımız daha önce de belirttiğimiz gibi Kurumsal Taşıma yapmaktır. Böylelikle müşteri memnuniyetini %100 seviyelerine çıkarmaktayız.

Paketleme Fatih Evden Eve Taşımacılık

Eşyalar graft kağıtlar ile paketlenir. ufak eşyalar ve cam, porselen gibi eşyalar karton kutulara konulur. Beyaz eşyalar ve mobilyalar eğitimli ustalarımız tarafından sökülür. Ev Taşıma, ofis taşıma için tüm paketler Dünya standartlarında yapılmaktadır. Eşya Paketleme ve Eşya Taşıma işlemi oda oda yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde eşyalarınız itina ile paketlenir ve itina taşınır.

Tüm Taşıma İşlemi Emtia Nakliyat Sigorta kapsamındadır.

Fatih Evden Eve Nakliye hizmeti ile ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri yapılmaktadır.