nakliyat firmaları

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hizmet bölgelerimiz arasındadır. Firmamız eğitimli, güler yüzlü, uzman kadromuz ile eşyalarınızı güvenle taşımasını gerçekleştiriyor.

Neden? Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Misyon ve Vizyon kurallarına önem verip benimseyen firmamız çağdaş ve Avrupa standartlarına uygun hizmet vermektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti %100 hedeflerimize ulaşmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık Paketleme

Ümraniye evden eve nakliyat
Ümraniye evden eve taşımacılık

Tüm eşyalar baloncuklu naylonlar ile paketlenir. Oda oda Taşınma sistemi ile eşyalarınız zarar görmeden düzenli ve titiz bir şekilde taşınır. Beyaz eşya söküm işlemleri ayrıca tüm montaj işlemleri yapılarak paketleme işlemleri devam eder. Paketleme bittikten sonra taşınma işlemine geçilir.

Teslimat adresinde eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Mobilyalarınızın montaj işlemleri yapılır. Beyaz eşyalarınızın kurulumu da eğitimli ustalarımız tarafından yapılır.

Ümraniye evden eve nakliye dışında firmamız ofis taşıma, villa taşıma, eşya depolama, fuar taşıma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Ümraniye semt mahallelerinde ve çevre ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetimiz eğitimli personellerimizle ile yapılmaktadır.