Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul merkezli olan firmamız 1974 yılında kuruldu ve Adalar Evden Eve Nakliyat olarak da hizmet vermektedir. Adalar Evden Eve Taşımacılık hizmeti normal evden eve nakliyat hizmetinden uzak ve emek isteyen bir iştir. Bütün hizmetlerde olduğu gibi sigortalı ve ambalajlı bir eşya taşıma yapılır. Kurumsal Taşıma ve kaliteli hizmetin adresi Adalar nakliyat firması her daim eğitimini almış ustalarıyla yanınızdadır. 1974 yılından günümüze gelen bir hizmet aşkını babadan oğla devrediyoruz. Ev Taşıma ve ofis taşıma firmaları arasında kendini benimseyen bir firmadır Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık. 1974 yılından bugüne kendini ve personelini eğiten, bu sebeple yeni yeni müşteriler kazanan bir hizmet firmasıyız.

Adalar evden eve taşımacılık
 Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat Firması

Adalar ev taşıma hizmeti ile kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir. Öncelikle Eşyalarınıza eksper yapılır. Bir eksper raporu çıkartılır. Bu rapora göre bir taşınma programı oluşturulur. Bu taşınma programı dahilinde tüm işlemler itina ile yapılır ve takip edilir. Bu taşınma işlemi ister adalara ister adalardan yapılmaktadır. Araç feribotunun kamyonlara üç (3) saat gibi verdiği süre yetmediği için taşınmanız iki gün olacaktır. Adalara yapılan nakliyat işlemi için birinci gün yükleme ikinci gün teslimat yapılmaktadır. Adalardan yapılan Adalar İstanbul evden eve için nakliyat kamyonu adaya gelir aracın yüklemesi yapılır ve gerekli izinler firmamız tarafından alındıktan sonra aracımız bir gece adada kalır.  İkinci gün teslimat için adadan karaya feribot ile çıkar. Tüm feribot masrafları, ispark ve diğer bütün vergi/harçlar firmamız tarafından karşılanır sizlere ibraz edilir. Firmamız devamlı bu tür Adalar Ev Taşıma işlemlerinde bulunduğu için Feribotlarda ufak bir indirimi de söz konusudur. Araçlarımız Evden Eve Kasalı ve içi mobilyalı dır. Adalarda Nakliyat işlemi yapan bazı firmaların araçları gibi  kesinlikle brandalı yada açık kasa araçlar değildir.

Adalar Ev Eşyası Taşıma
Adalar evden eve Nakliyat

Eşyalarınızın paketleme işlemleri eğitimli personelleri tarafından yapılmaktadır. Daha öncede belirttiğimiz gibi kaliteli hizmet vererek paketleme yapılır. Bütün eşyalarınız oda oda hassas bir şekilde paketlenir. Battaniye kullanmadan büyük baloncuklu kraft kağıtlarla bütün eşyalarınız paketlenir. Mobilyalarınızın montaj işlemlerini eğitimli marangoz ustalarımız, beyaz eşyalarınızın söküm ve kurulum işlemlerini tesisat eğitimi almış ustalarımız yapar. Askılı giysileriniz yarım insan boyundaki askılı dolaplarımız ile taşınır. Yataklarınız hijyen açısından yatak kılıflarında yada streçlenerek taşınır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlar ile sarılır ve karton kutulara konulur. Bütün koliler oda oda ayrılır ve üzeri mutlaka yazılır. Yeni evinizde yada ofisinizde kolaylıkla yerleşebilirsiniz.

Adalar Ev Taşıma Şirketi

Adalar Evden Eve Nakliye olarak amacımız daha çok müşteri potansiyeline ulaşarak yeni müşteriler kazanmaktır. Bu hizmetlerimizle beraber Adalar Nakliyat hizmeti “emtia nakliyat sigorta” kapsamındadır.

Adalar Evden Eve Nakliyat hizmetinin dışında firmamız ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, villa taşıma, hastane taşıma, otel taşıma, fuar taşıma, antika taşıma, parça eşya taşıma, şehirler arası evden eve nakliyat, parsiyel taşıma ve zati eşya taşıma gibi hizmetlerde vermektedir.

Adalar evden eve taşımacılık için daha detaylı bilgiyi http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden alabilirsiniz. Dilerseniz şirket merkezimize gelip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adalar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma