Altunizade Evden Eve Nakliyat Şirketi…..

Balcıoğlu ev taşıma olarak müşterilerimize Altunizade evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Kaliteli hizmet veren firmamız Avrupa standartlarında kurumsal taşıma yapmaktadır. Bu sebeple tek amacımız yeni müşteriler kazanmaktır. 1974 yılından günümüze Altunizade evden eve taşımacılık firması eğitime önem veren adama göre iş ilkesini değil işe göre adam ilkesini benimsemiştir. Böylelikle çalışan personeller tamamen kendi elemanlarımızdır. Bütün taşıma ustalarımız evden eve nakliyat sektöründe eğitimli ve profesyonel ustalardır. Altunizade nakliyat olarak ev taşıma da kullanılan paketleme malzemeleri günümüz şartlarına göre her geçen yıl değişmiştir. Bunlardan bazıları sırasıyla şöyledir; Büyük baloncuklu kraft kağıt, kırılacak eşyalar için beyaz kağıt, karton kutular, yük poşetleri, askılı koliler ve askılı dolaplar, yatak kılıfları, streçler, köşebentler, pıt pıt gibi geniş bir paketleme malzemelerimiz vardır.

Altunizade Nakliyat Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Ev taşıma, eşya depolama, ofis taşıma gibi hizmet alanlarında lider konuma sahip olan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık firması siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet için hazırdır.

Altunizade Evden Eve Taşımacılık
Altunizade Evden Eve Nakliyat

Biraz Altunizade Eşya Taşıma hizmetinden bahsedelim. Bütün eşyalarınız az önce belirttiğimiz gibi eğitimli ustalar tarafından paketlenir. Baloncuklu kağıtlı naylonlar ile bütün mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınız sarılır. Oda oda bütün eşyalar paketlenir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri komple yapılır. Yataklarınız hijyen açısından streçlenir yada kılıfa konulur. Bütün eşyalarınız özenle paketlenir.

Eşyalarınız özenle paketlendiği gibi özenle ve itina ile evden eve nakliyat kamyonuna yüklenir. Müşterilere bazı firmaların tabiriyle evden eve nakliyat kamyonu kapalı brandalı veya kayar perdeli değildir. Evden Eve Nakliyat aracı kapalı çelik kasa ve içi mobilyalı dır. Bu tür  evden eve nakliyat kamyonu ile taşınan eşyalarda hasar oranı düşmektedir.

Altunizade Ofis Taşıma

Balcıoğlu evden eve taşımacılık firması İstanbul merkezli olup aynı zamanda Altunizade bölgesindeki bütün ofis taşımalarını ve şirket taşımalarını da yapmaktadır. Altunizade ofis taşımacılığı hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimiz taşınma konforunu yakalamışlardır. Öncelikle taşınacak şirketiniz yada holding merkezinizin eksperi yapılır. Eksperin bu hizmetinden sonra bir etüt çalışması yapılarak bir taşınma programı oluşturulur. Taşınma programı dahilinde ofis eşyalarınız güvenli, paketli, sigortalı, ve itinalı bir şekilde taşınır.

Altunizade ev taşıma olarak firmamız aynı zamanda eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, zati eşya taşıma, parsiyel nakliyat, villa taşımacılığı, hastane taşıma, fuar taşıma, kültür merkezi taşıma ve antika taşıma gibi hizmetler vermektedir.

Altunizade eşya taşıma için gerekli tüm bilgileri http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden alabilir yada 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma