Altunizade Evden Eve Nakliyat Şirketi…..

Balcıoğlu ev taşıma olarak müşterilerimize Altunizade evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Kaliteli hizmet veren firmamız Avrupa standartlarında kurumsal taşıma yapmaktadır. Bu sebeple tek amacımız yeni müşteriler kazanmaktır. 1974 yılından günümüze Altunizade evden eve taşımacılık firması eğitime önem veren adama göre iş ilkesini değil işe göre adam ilkesini benimsemiştir. Böylelikle çalışan personeller tamamen kendi elemanlarımızdır. Bütün taşıma ustalarımız evden eve nakliyat sektöründe eğitimli ve profesyonel ustalardır. Altunizade nakliyat olarak ev taşıma da kullanılan paketleme malzemeleri günümüz şartlarına göre her geçen yıl değişmiştir. Bunlardan bazıları sırasıyla şöyledir; Büyük baloncuklu kraft kağıt, kırılacak eşyalar için beyaz kağıt, karton kutular, yük poşetleri, askılı koliler ve askılı dolaplar, yatak kılıfları, streçler, köşebentler, pıt pıt gibi geniş bir paketleme malzemelerimiz vardır.

Altunizade Nakliyat Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Ev taşıma, eşya depolama, ofis taşıma gibi hizmet alanlarında lider konuma sahip olan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık firması siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet için hazırdır.

Altunizade Evden Eve Taşımacılık
Altunizade Evden Eve Nakliyat

Biraz Altunizade Eşya Taşıma hizmetinden bahsedelim. Bütün eşyalarınız az önce belirttiğimiz gibi eğitimli ustalar tarafından paketlenir. Baloncuklu kağıtlı naylonlar ile bütün mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınız sarılır. Oda oda bütün eşyalar paketlenir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri komple yapılır. Yataklarınız hijyen açısından streçlenir yada kılıfa konulur. Bütün eşyalarınız özenle paketlenir.

Eşyalarınız özenle paketlendiği gibi özenle ve itina ile evden eve nakliyat kamyonuna yüklenir. Müşterilere bazı firmaların tabiriyle evden eve nakliyat kamyonu kapalı brandalı veya kayar perdeli değildir. Evden Eve Nakliyat aracı kapalı çelik kasa ve içi mobilyalı dır. Bu tür  evden eve nakliyat kamyonu ile taşınan eşyalarda hasar oranı düşmektedir.

Altunizade Ofis Taşıma

Balcıoğlu evden eve taşımacılık firması İstanbul merkezli olup aynı zamanda Altunizade bölgesindeki bütün ofis taşımalarını ve şirket taşımalarını da yapmaktadır. Altunizade ofis taşımacılığı hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimiz taşınma konforunu yakalamışlardır. Öncelikle taşınacak şirketiniz yada holding merkezinizin eksperi yapılır. Eksperin bu hizmetinden sonra bir etüt çalışması yapılarak bir taşınma programı oluşturulur. Taşınma programı dahilinde ofis eşyalarınız güvenli, paketli, sigortalı, ve itinalı bir şekilde taşınır.

Altunizade ev taşıma olarak firmamız aynı zamanda eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, zati eşya taşıma, parsiyel nakliyat, villa taşımacılığı, hastane taşıma, fuar taşıma, kültür merkezi taşıma ve antika taşıma gibi hizmetler vermektedir.

Altunizade eşya taşıma için gerekli tüm bilgileri http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden alabilir yada 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.