Tarabya Evden Eve Nakliyat Şirketi……

Tarabya evden eve nakliyat olarak 1974’ten bugüne kaliteli uzman ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Tarabya nakliyat firmaları arasında takip edilen bir firma olarak portföyünde yeni müşteriler kazanmak için kurumsal taşıma hizmeti vermekteyiz. Tarabyada ve çevresinde Tarabya ofis taşıma, Tarabya şehirlerarası nakliyat, Tarabya eşya depolama ve Tarabya parça eşya taşıma gibi hizmetler vermekteyiz.

Tarabya evden eve nakliyat olarak aynı zamanda bölgedeki yalılar ve kültür merkezleri ve vilların taşınma işlemi de firmamız tarafından özenle yapılır. “Çünkü Eşyalarınız Değerli” sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat firması Kurumsal Taşınma ve Kurumsal Depolama hizmetleri vermektedir.

Tarabya nakliyat firmaları
Tarabya Evden Eve Nakliyat

Tarabya Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Tarabya nakliye olarak bütün nakliyat hizmetleriniz sigortalı, ambalajlı ve profesyonel yapılmaktadır. Eşyalarınızın Taşınma öncesinde bir raporu çıkartılır. Bu rapor sonucuna göre bir taşınma programı yapılır. Bu programa harfiyen uyularak sizlere çok daha profesyonel ve kurumsal bir taşınma yapılır.  Tüm eşyaların paketleme işleminde baloncuklu naylonlar ve kraft kağıtlar kullanılır. Askılı elbiseleriniz askılı dolaplar ve askılı koliler ile taşınır. Kırılacak eşyalarınız karton kutular ile taşınır. Yatak ve bazalar kılıflar yada streçler ile sarılır. Montaj ve demontaj işlemleri aynı zamanda beyaz eşya söküm ve kurulum işlemleri uzman personelimiz tarafından itinayla yapılır.

Tarabya Ofis Taşımacılığı / Tarabya Şirket Taşımacılığı

1974 yılında İstanbul merkezli kurulan firmamız evden eve nakliyat sektöründeki başarısını ofis taşımada da göstermiştir. Tarabya ve çevresi başta olmak üzere İstanbul hatta günümüzde Türkiye’nin Her Yerinde hizmet vermekteyiz. Ofis Taşımacılığı, Evden  eve nakliyat sektörü gibi kurumsal taşıma, itinalı montaj, özenli paketlemeye önem veren bir sektördür. Günümüz Türkiye’ sinde birçok nakliyat firması ofis taşıma yapmaktadır. Fakat bir çoğu küçük ölçekli ofis taşımalarını yapmaktadır. Oysa ki Balcıoğlu Nakliyat programlı bir şekilde ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı, holding taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi birçok hizmeti kurumsal ve kaliteli yapmaktadır. Geniş kapsamlı uzman personelimiz tarafında eksper yapılır. Aynı evden eve nakliyat sektöründe yapılan bir rapor da burada oluşturulur. Bu rapora göre tüm eşya paketleme, eşya taşıma ve eşya yerleştirme  programı yapılır. Bu program dışına çıkmaksızın Nakliyat hizmetiniz özenle yapılır. Nakliyat hizmetiniz yapılmadan önce dilerseniz etüt çalışması yapılarak bir ön çalışma yapılır. Bu sayede yapılacak olan hizmeti yerinde görmüş olursunuz.

Tarabya ofis taşımacılığı
Tarabya Evden Eve Taşımacılık

Ofis Taşıma da yapılması gereken tüm eşyalar paketlenir. Montaj işlemleriniz uzman personel tarafından yapılır. Bütün eşyalarınıza etiketleme sistemi yapılarak eşya karışmanın önüne geçilir. Eşyalarınız bölüm ve departmanlara ayrılarak taşınır ve kurulumu yapılır.

 

 

Tarabya nakliyat firmaları