Asansörlü Nakliyat 

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat hizmeti Türkiye’nin her yerinde 7/24 verilmektedir. Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için görevlendirilen Nakliye Firmalarından bazıları da asansörlü ev eşyası taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlü evden eve taşımacılık için ister yükleme, ister teslimat adresinde dış cephe asansörü kurularak yapılır. Asansörlü ev taşıma hizmeti genelde yüksek katlara uygulanır. Çok faydalı ve gerek eşya için, gerek personel için çok kullanışlıdır.

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü Nakliye
                         Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü Evden Eve Nakliye için eşyalarınız paketlendikten sonra evinize dış cepheden halk arasında bilinen adıyla bazen vinç kurulur. Eşyalar güvenli bir şekilde bu asansörün sepeti ile evinizden yada ofisinizden direkt olarak nakliye kamyonu içen gider ve eşyalarınız araca yüklenir. Bu anlattığımız yükleme adresinde evinizden nakliye kamyonuna yükleme yapılırken yapılır. Aynı işlem teslimat adresinde de yapılır.

İstanbul evden eve nakliyat asansörlü nakliyat da asansör bekleme derdi olmayacak ve eşyalarınız daha sağlıklı bir şekilde taşıma işlemleri olacaktır. Asansörlü nakliye de hem eşyalarınız daha sağlıklı taşınıyor hem de bina içerisinde bir sorun olmadan tertemiz bir nakliye olmuş olacaktır. İstanbul Balcıoğlu evden eve nakliyat kiralık asansörü beklemek ile geçen zaman israfı önlenecek. Modüler asansörle hem vakitten hem de ekstra ücretten kurtulmuş olacaksınız. Balcıoğlu Nakliyat ile taşınmanız daha ekonomik ve daha kısa zamanda üstelik daha güvenli gerçekleşecek.

Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları

Eşyalarınızın asansör yardımı ile güvenle taşınmasında ister yükleme, ister teslimat yada dilerseniz her ikisi içinde talep edebilirsiniz. Fiyatlandırmaları ayrı ayrı gerek konum, gerek eşya hacmine göre değişir. Daha önce de belirttiğimiz gibi asansörlü nakliyat hizmeti firmamız tarafından Türkiye’nin Her yerinde verilmektedir.

İstanbul da yaşayan şehir içinde veya şehirler arası evden eve taşınmak isteyenler: sizin için ve eşyalarınız için güvenlik önemli ise, zaman önemli ise; profesyonellik öneli ise; taşınmanın ekonomik olması önemli ise İstanbul asansörlü taşımacılık ‘ın profesyonel ekibi ile tanışmalı ve asansörünü mutlaka görmelisiniz.

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız doğru paketlendikten sonra asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta ve kasko işlemi yapılmaktadır. Asansörlü Balcıoğlu Nakliyat isterseniz 25 katta oturuyor olun veya 25. kata taşınıyor olun hiç kaygılanmanıza gerek yok. Asansör dakikalar içerisinde eşyalarınızı nakliye aracına indirmeyi veya İstanbul nakliye aracından evinize çıkarmayı başarmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerinde Asansörlü ev taşıma için 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezinden yada  http://www.balciogluevdeneve.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir