Ev taşıma İstanbul ev taşıma firması olan Balcıoğlu Nakliyat şehirlerarası nakliyat olarak da hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat ofis taşıma ve eşya depolama gibi hizmetler veren firmamız şehirler arası nakliyat içinde ayrıca bir hizmet vermektedir müşterileri ve nakliyat firmaları tarafından takip edilen Balcıoğlu ev taşıma siz değerli müşterilerine şehirler arası evden eve nakliyatı ister parsiyel şehirlerarası nakliyat ister komple şehirlerarası nakliyat olarak hizmet vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat firmaları

Şehirlerarası nakliyat firmaları eşyalarınızı ister komple ister parsiyel olarak sizinle anlaştıktan sonra birçok firma komisyon karşılığında başka firmalara eşyalarınızı taşıt Sırma söz konusudur. Oysaki Balcıoğlu Nakliyat şehirler arası taşımacılık hizmetini tamamen kendi araçları ve kendi personelleri ile sizlere vermektedir. yapmanız gereken sadece Türkiye’nin her yerinden 0850 833 00 34 numaralı Çağrı merkezimizden müşteri temsilcimizle görüşerek şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat
                   Şehirler arası Nakliye

Şehirler arası nakliyat paketleme

Evet eşya paketleme bir sanattır bunu daha önce de birçok firma söylemiştir. Fakat eşya paketleme için çalışan personelin bir eğitimden geçmesi gerekiyor. Birçok firma eşya paketleme konusunda çok geri planlar da kalıyor. Örneğin sadece koltuk beyaz eşya paketlemesi ile Nakliyat işleminin sağlıklı bir şekilde yapılabileceğine inanıyorlar. Firmamızın eğitimli personelleri tarafından eşyalarınız özenle paketlenir ve güvenle taşınır. Tüm mobilya beyaz eşya koltuk takımları kırılacak eşyalarınız katlanabilir giysileriniz askılı giysileriniz gibi bütün eşyalarınız tek tek ince ayrıntılı bir şekilde paketlenir. paketleme malzemesi olarak battaniye kullanmadan büyük baloncuklu Kraft kağıtlar kullanılır. Kırılacak eşyalarınız özenle Tek Tek Beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir. Askılı elbiseleriniz yarım insan boyundaki askılı dolaplar ile taşınmaktadır.

Bütün taşınma esnasında eşyalarınız özenle paketlendiği gibi özenle de Nakliyat kamyonuna taşınır. Eşyalarınız ister parsiyel İster komple ilden ile güvenli bir şekilde taşınır. Teslimat günü ve teslimat saatinde belirttiğiniz adreste eşyalarınız özenle teslim edilir.

Şehirdışı Nakliyat
             Şehirler arası Ev Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat

Teslimat adresinde eşyalarınız sizin beklentiniz doğrultusunda Oda oda tek tek yerleştirilir. Dolap montajı nasıl yapılır yatağınızı montajı yapılır komidinler yatak başlarına yerleştirilir şifonyeriniz sizin göstermiş olduğunuz yere yerleştirilir, diğer odalardaki koltuk masa konsol Gümüşlük gibi ağır olan bütün eşyalarınız tek tek beklentimiz doğrultusunda yerleştirilir. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı ankastre fırın mikrodalga Set üstü ocağınız gibi eşyalarınızın yerleştirmesi ve montajı yapılır. tüm kolili eşyalarınız ise oda oda size bırakılır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti mesafeli bir taşınma olduğundan dolayı sigorta işlemi çok önemlidir. Kaza ve Yangına karşı olan sigortanızın tüm giderleri firmamıza aittir.

Şehirler arası evden eve nakliyat dışında şehirler arası ofis taşımacılığı şehirlerarası şirket taşımacılığı gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Şehirler Arası Ev Taşıma

One thought on “Şehirler arası Nakliyat”

  1. Istanbul dan Mersin e evimizin taşınması çok profesyonelce ve harika yapıldı. Gelen ekip paketlemeyi ve taşımayı çok temiz yaptılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir