İstanbul Ankara Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak 1974 yılından bugüne hizmet veren firmamız Balcıoğlu Nakliyat sizlere İstanbul Ankara nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ortalama her hafta İstanbul’dan Ankara tarafına çıkan araçlarımız ister komple ister parsiyel olarak sizlere hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat fis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetlerinde Lider olan firmamız İstanbul Ankara nakliyat ve Ankara İstanbul Nakliyat hizmetleri olarak 7/24 yanınızdadır.

İstanbul Ankara evden eve nakliyat

Gerek komple evinizi gerek fazla eşyalarınızı ya da İstanbul’dan Ankara’ya göndermek istediğiniz parça eşyalarınızı adresinize gelip paketleyip Nakliyat kamyonu da yükleyip ve teslimat adresinde size teslim ediyoruz. Bu işlemlerin dışında yapılması gereken varsa Mobilya montajı ya da beyaz eşya söküm ya da kurulumu yapılmaktadır. Hiçbir şekilde İstanbul’dan Ankara’ya yapılan sevkiyatlarımızda kendi araçlarımızın dışında başka araçlar ya da başka firmalar kullanmamaktayız.

Istanbul Ankara Nakliyat
    İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Tüm çalışanlar her gün bu işi yapan tamamen kendi elemanları mızdır. dışarıdan hiçbir şekilde eleman tedariği yapılmamaktadır.

İstanbul şehirlerarası nakliyat

İstanbul’un tüm ilçe ve bölgelerinden Ankara’nın merkez ilçe semt ve mahallelerine nakliyat hizmetimiz mevcuttur. İstanbul’ un her ilçesinden yüklenmekte olan yük ve ev eşyalarınızı bölge bölge sınıflandırarak araç içersindeki istifini yapmaktayız. Parsiyel taşınma olan nakliyat hizmetleriniz daha uygun maliyetlerle yapılmaktadır.

Ev taşıma ofis taşıma ve eşya depolama gibi birçok hizmetler firmamız tarafından verildiği bilinmektedir. Sadece bu hizmetlere bağlı komple Nakliyat hizmeti olarak yaptığımız iş düşünülmemelidir. Günümüz türkiye’sinde yakıt masrafları ve yol masrafları yüzünden Nakliyat hizmeti maliyetleri artmaktadır. Balcıoğlu Nakliyat olarak Bizler bu Nakliyat işini parsiyel eşya taşıma olarak uygun maliyetlerle yapmaktayız.

İstanbul Ankara nakliyat paketleme

Evden eve nakliyat ın ofis taşımacılığı ya da eşya depolamanın temiz hasarsız ve düzenli yapılabilmesi için Usta ellerle paketleme yapılması gerekmektedir. Paketleme konusunda deneyimli ve tamamen kendi personellerimiz taşınacak olan eşyalarınızı özenle paketler ve güvenle taşınması için tüm imkânlarını seferber eder.

Taşınacak olan gerek parsiyel taşıma gerek komple eşyalarınız kirli tozlu battaniye kullanılmadan baloncuklu naylonlar ile sarılır. Gardolap montajı yatak montajı ve diğer tüm mobilya montaj larınız özenle yapılır. Bunların dışında beyaz eşyalarınızın söküm işlemleri ve paketleme işlemleri de özenle yapılır. Kırılacak cam grubu biblo Porselen Ürünleriniz beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Askılı giysileriniz askılı dolaplar ile taşınır.

Ankara’daki ya da İstanbul’daki teslimat adresinizde belirtilen gün ve saatte olunur. Teslimat esnasında varsa dolap montajı nız yatak montajı nız ve beyaz eşya montaj larınız özenle tek tek yapılır. Tüm eşyalarınız oda oda sınıflandırılarak yerleştirilmesi yapılır. Kırılacak kolilerin iz O da o da bırakılır. Tüm eşyalarınızın montaj ve yerleştirilmesi bittikten sonra odalarınız tek tek gezilir ve yapılması gereken başka bir iş varsa o dakika müdahale edilir.

Tüm bu anlatılan hizmetlerin yapımı esnasında eşyalarınız sigorta kapsamındadır.

İstanbul Ankara ev taşıma

2 thoughts on “İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat”

  1. Istanbul dan Ankara ya evimin taşımasını sizin ekibiniz yapmıstı. Gelen arkadaşlarınız çok güleryüzlü ve işinin ehli insanlardı. Ekibinize ve size teşekkürü bir borç bilirim. İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetini herkese tavsiye ederim.

  2. İstanbul Kağıthane den Ankara Oran a evimizin nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde yapan ekibinize ve firmanıza çok teşekkür ederim. Paketleme ve montaj işlemleri bir harika idi.

Comments are closed.

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma