Ev taşıma İstanbul ev taşıma ofis taşıma eşya depolama gibi hizmetler veren Balcıoğlu Nakliyat sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Parça eşya taşımacılığı iki şekilde olmaktadır. Birincisi şehir içi parça eşya taşıma İkincisi ise şehirlerarası parça eşya taşıma dır.

Şehiriçi Parça Eşya Taşımacılığı

Şehir içi parça eşya taşıma küçük ve orta boy araçlarımızla İstanbul Şehir içinde yapılmaktadır. Az olan eşyalarınızı bize bildirdikten sonra ekibimizi gönderiyoruz ve düzgün bir şekilde montajı yapılması gerekiyorsa montajı yapılıyor. Daha sonra paketlemesi yapılarak Hacım olarak belirtilen Nakliyat kamyonla yükleniyor.

Parça Eşya Taşımacılığı

Teslimat adresinde ve aynı şekilde aynı gün içerisinde paketler açılır ve montajı yapılır. İstanbul parça eşya taşımacılığı Herşey vaktinde sloganıyla sizlere kurumsal parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Balcıoğlu Nakliyat parça eşya taşımacılığı için sizlere vermiş olduğu bu hizmetten ötürü eşyalarınızı sigorta ile güvence altına almaktadır.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirlerarası parça eşya taşıma için tek başına bir araç tahsis etmek maliyeti oldukça yüksek tutmaktadır. Her hafta Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat yapan firmamız sizler için Hacım olarak küçük eşyalarınızı yani parsiyel dediğimiz parça eşyalarınızı adresinizden alıyor ve sevkiyat araçları ile Türkiye’nin her yerine gönderiyor. Parsiyel taşıma yani parça eşya taşıma hizmetinde yapılması gereken tüm montaj işlemleri firmamızın uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerin dışında parsiyel taşıma esnasında eşyalarınızın daha güvenliği nakledilmesi için kaliteli bir paketlemeye ihtiyacı vardır. Ev taşıma firması olarak Balcıoğlu Nakliyat ın uzman ekibi Mobilya koltuk beyaz eşya gibi büyük eşyalarınızı baloncuklu kağıtlar ile sarmaktadır. Parsiyel eşya taşımada Önemli olan bir unsur da az önce belirttiğimiz gibi sigortadır. Sigorta için şehirlerarası nakliyat sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta poliçesinin özel şartları kaza ve Yangına karşı maddelerinin yer alması doğabilecek büyük hasarların önüne geçmektir.

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma Bir nevi zati eşya taşıma sıfatındadır. Örnek olarak yazlık evinize ya da yazlık evinizden normal oturduğunuz bir eve eşyalarınızı göndermek Balcıoğlu Nakliyat ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Az önce belirttiğimiz gibi tüm montaj ve paketleme işlemleri tamamen firma elemanlarımıza ait olmaktadır.

Parça Eşya Nakliye
  İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımalarında ve parça eşya taşımalarında bizim için önemli olan uygun maliyetlerle güzel işler başarmak. Ayrıca müşteri memnuniyetini %100 seviyelerini tutmaktır.

Balcıoğlu Nakliyat olarak ev taşıma ofis taşıma eşya depolama işlemlerini yaparak aynı zamanda her hafta mutlaka Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat larımız bulunmaktadır.

Bu yapılan tüm sevkiyat larımız sigorta kapsamında olup muafiyeti söz konusu değildir.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından 2006 yılında tüm nakliyat firmaları hizmetlerine göre yetkilendirilmiştir. Evden eve nakliyat hizmeti yapan firmalar için K3 yetki belgesi verilmiştir. Kapınıza gelen bir Nakliyat kamyonu K3 yetki belgesine sahip değilse eğer Evinizdeki ya da ofisinizde ki eşyalarınızı taşımaya etkili değillerdir. Böylelikle evden eve nakliyat ve Ofis taşımacılığı yapan firmalar uzman firmalardır. Eşyanızı taşımak üzere gelen Nakliyat kamyonunun K3 yetki belgesine kayıtlı olup olmadığını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Edevlet Sitesi üzerinden aracın plakasını sorgulama yaptığınız zaman hangi belgeye kayıtlı olduğunu görebilirsiniz. K3 yetki belgesinin dışında olan tüm araçlar evden eve nakliyat ve Ofis taşımacılığı yapmaya yetkili değildir. Yani evden eve nakliyat ve Ofis taşıma için Uzman bir firma profesyonel bir firma kaliteli bir firma değildir.

İstanbul parça eşya taşımacılığı ve şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için tüm soru ve sorunlarınız için Türkiye’nin her yerinde 0850 833 0034 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilir eksper talep edebilirsiniz. Ayrıca Nakliyat işlemleri ile alakalı tüm yazılı ve görselleri http://www.balciogluevdeneve.com adresinden görebilirsiniz.

İstanbul parça eşya taşıma

One thought on “Parça Eşya Taşımacılığı”

  1. Tavsiye üzerine bir kaç parça eşyalarımı Çeşmedeki yazlık evime gönderdim. Arkadaşlar paketli bir şekilde ve tam sözleştiğimiz zamanda eşyalarımı teslim ettiler. teşekkürü bir borç bilirim.

Comments are closed.

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma