İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde vermekteyiz. Amacımız Dünya standartlarına uygun bir Nakliyat hizmeti vermektir. İstanbul Tekirdağ Edirne kısaca Marmara bölgesinden Ege ve Akdeniz Bölgesi’ne her hafta mutlaka sevkiyat yapılmaktadır. Sevkiyatımız ın amacı sizlere parsiyel taşımacılık parça eşya Taşımacılık ve komple Nakliyat hizmetini kurumsal ve profesyonel bir şekilde vermektir. Kurumsal Nakliyat deyince ilk akla gelen Balcıoğlu evden eve nakliyat olarak kaliteli hizmetle müşterilerimizi buluşturmaktayız. Bir kamyonu biraz battaniye ve biraz bidonu olan Köprüaltı firmaları sizlere kurumsal hizmetten daha çok sizleri üzen bir hizmet anlayışıyla yanınızda olmaktadır. Işte Bizim amacımız tam olarak da burada devreye girip Nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde yapıp portföyümüze daha çok müşteri eklemektir.

İzmir İstanbul ev taşıma

İstanbul İzmir nakliyat firması

Daha önce de söylediğimiz gibi Marmara bölgesindeki tüm illerden Ege ve Akdeniz’e aynı istikamette Marmara Bölgesine her hafta sevkiyatları mız mevcuttur. Bu sevkiyatları yaparken normal komple ev eşyası ile beraber parsiyel eşya ve parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Ister yazlığa göndereceğiniz eşyalarınız ister yazdıktan evinize göndereceğiniz eşyalarınız Balcıoğlu evden eve nakliyat ile sigortalı ve ambalajlı bir şekilde taşınır. Eşyalarınız Balcıoğlu ev taşıma ile güvenli ve özenli bir şekilde taşınır.

Bütün eşyalarınızın montajı demontaj işlemleri beyaz eşyanın sökümü ve kurulumu tüm paketleme işlemleriniz tamamen Şirketimize aittir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti 1974 yılında kurulan Balcıoğlu evden eve nakliyat tarafından özenle yapılmaktadır.

İstanbul İzmir ev taşıma

İstanbul İzmir ev taşıma, İstanbul İzmir ofis taşıma gibi hizmetler şirketimiz tarafından 7 gün 24 saat hizmet vermek şartıyla yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinden 0850 833 00 34 numaralı Çağrı merkezimizden bize ulaşmanız Nakliyat hizmeti konusunda yeterli olacaktır.

Parça Eşya Taşımacılığı
     İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı

Çağrı merkezimize ulaşan Siz Değerli müşterileriniz den bir eşya listesi ya da bir eşya fotoğrafı istenir. Bunlar mümkün değilse eğer firmamız tarafından evinize ya da ofisinize ücretsiz Expert gönderilir. Bu uzman arkadaş tüm eşyalarınızın bir raporunu çıkartır ve bu rapor doğrultusunda taşınmada çalışacak olan personel sayısı malzeme cinsi malzeme miktarı ve sigorta değeri hesaplanır. Adres den alınan eşyalarınız sevkiyat adresi olan İzmir ya da çevre illerine doğru yola çıkar. Belirtilen gün ve saatte teslimat adresinde olunur. Teslimat adresinde hangi eşyalarınız nereye konulacaksa ve montajı varsa eğer nereye yapılacak bunun bilgileri önceden alınır. Bu bilgiler doğrultusunda eşyalarınız özenle sizin belirttiğiniz yerlere yerleştirilir. Varsa montajı yapılır ya da varsa kurulumu mutlaka özenle yapılır. Böylelikle İstanbul İzmir ev taşıma  da İstanbul İzmir ofis taşıma hizmetiniz başarı ile gerçekleştirilir.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için http://www.balciogluevdeneve.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir