Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat firması 7/24 her zaman yanınızda. Amacımız ev taşınma işini Avrupa standartlarına uygun kaliteli yaşam anlayışına göre hizmet etmektedir. Evinize gelen ekspertiz arkadaşımızın çıkarmış olduğu değer ve malzeme miktarına göre araç ebatı, personel sayısı, malzeme cinsi ve miktarı belirlenir. Taşınma günü paketleme ve taşıma yapan personeller arasında bulunan bir Formen arkadaşımız mevcuttur. Formen in amacı müşterilerimizin tek bir personel ile muhatap olması sağlanmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Paketleme

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık
       Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Askılı elbiselerinizi askılı koliler veya askılı dolaplarla taşımaktayız. Son olarak avize ve perdelerinizin söküm işlemlerini de yapmaktayız. Eşyalarınızı yani tüm mobilya koltuk ve beyaz eşyalarınızı graft kağıtlara sarıyoruz. kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarıp kutulara yerleştiriyoruz. tüm montaj ve demontaj işlemleriniz tarafımıza aittir…

Ataşehir Ev Taşınma

Eşyalarınızın paketleme işlemleri bittikten sonra, şirketimiz araçlarından tahsis edilen nakliyat kamyonuna eşyalarınız yüklenir. Yükleme sırasında mutlaka istifleme kurallarına dikkat edilir. Eşyalarınız sıkıştırılmadan düzgünce istifi yapılır. araç yüklemesi bittikten sonra teslimat adresine doğru yola çıkılır.

Teslimat adresine ulaşıldığında eşyaların teslimatı başlar. Eşyalarınız sizin göstermiş olduğunuz oda ve köşeye kadar yerleştirilir. Montaj işlemleriniz A’ dan Z’ ye komple yapılır. Beyaz Eşyalarınızın gelir ve gider bağlantıları yapılır. Firma personeline “işiniz bitti” gibi söylemde bulunmadığınız sürece evinizden ayrılmazlar.

Firmamıza 7/24 Türkiye’ nin Her Yerinde 0850 833 00 34, Sancaktepe Merkez 0216 352 84 34, Beşiktaş Şube 0212 260 18 18, Gsm 0532 426 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca E-mail adresimiz; bilgi@balciogluevdeneve.com’ dur.

 

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat