Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Kozyatağı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kozyatağı evden eve nakliyat olarak Taşınmadan önce eşyalar bir şirket ekspertizi tarafından görülür.

Kozyatağı Ev Eşyası Taşıma

Ekspertiz raporuna göre taşınma işleminizin prosedürü ve fiyatı belirlenir. Ekspertiz personelimizin eşyaları görmesinin amacı geniş kapsamlı bir fizibilite raporunu çıkarmaktır. Çıkan Bu Rapor içerisinde eşyalarınızın sigorta değeri, taşınmada çalışacak olan personel sayısı, araç ebatı, malzeme cinsi ve miktarı, bina analiz raporu ve taşınma süresi ile fiyatı belirlenir.

Fiyatlarımıza sigorta giderleri dahildir. müşterimiz doğabilecek hasarda sigorta firmasıyla muhatap olmaktadır.Taşınma sırasında ekip ile komple muhatap olmanıza gerek yoktur. ekip içerisinden bir personel aynı zamanda formen’ dir. formen arkadaşımız tüm organizasyon ile ilgilenir.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Paketleme

Kozyatağı Evden Eve taşımacılık
           Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Taşınma günü tüm mobilya,beyaz eşyalar ve koltuklarınız battaniye kullanılmadan baloncuklu graft kağıtlara sarılır. Tüm montaj ve demontaj işlemleri eğitimli ustalarımız tarafından yapılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır ve kutulara yerleştirilir. Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız güvende ve kaliteli hizmet anlayışıyla daha derli ve toplu bir taşınma gerçekleşir.

Kozyatağı Evden Eve Taşımacılık konusunda isterseniz bilgi@balciogluevdeneve.com adresine mail atarak, yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Türkiye’ nin Her Yerinde
0850 833 00 34
Beşiktaş Şube : 0212 260 18 18
Sancaktepe Merkez: 0216 352 84 34
Gsm: 0532 426 07 90