nakliyat firmaları

Balcıoğlu Evden Eve olarak Kadıköy de evimi taşımak istiyorum hizmeti ile İstanbul ve çevre ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. “Yaşamak İstediğiniz Her Yere” sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal taşınma ve profesyonel hizmet olarak tam kadro hizmetinizdedir.

Taşınacak olan eşyalarınızın detaylı ekspertiz çalışmasından sonra taşınma olayınız kağıt üzerine dökülerek “SÖZLEŞME” yapılır.

Taşınma günü çalışan personeller arasında mutlaka bir Formen mevcuttur. Bu Formen arkadaşımız müşterimizin talepleri doğrultusunda hareket eder.

Kadıköy de Evimi Taşımak İstiyorum Paketleme

Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Kadıköy de Evimi Taşımak İstiyorum

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı battaniye kullanmadan büyük baloncuklu Kraft kağıtlarla paketliyoruz. Kırılacak eşyalarınızı Kağıtlara sarıp, Karton kutularla taşıyoruz. Montaj işlemlerinizin tamamı tarafımıza aittir. Avize ve Perde söküm işlemleri de tarafımıza aittir. Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız birbirine karışmadan kontrollü bir şekilde taşınır.

Tüm bu çalışma esnasında eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Doğabilecek hasarda sigorta firması ile muhatap olursunuz.

Kadıköy de Evden Eve Nakliyat için size Bir telefon kadar yakınız. Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 Sancak tepe Merkez 0216 352 84 34 Gsm 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@balciogluevdeneve.com Mail adresimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat