İstanbul da Evimi Taşımak İstiyorum hizmeti.

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul Şehir İçi, Şehirler Arası Taşımacılık da Kurumsal Hizmet anlayışı ile tam kadro Ekip çalışma ruhu ile Profesyonel Hizmet vermektedir.

Neden? İstanbul da Evimi Taşımak İstiyorum

Öncelikle taşınma konusunda dikkat etmeniz gereken konu anlaşma yapılan firma ile aranızda mutlaka bir “SÖZLEŞME” yapınız. Bir kamyonu üç beş bidonu olan firmalardan kesinlikle uzak durunuz. Kurumsal Firmaları tercih etmeniz daha kaliteli bir taşınma olur.

Eşyalarınızın sigortalı olup olmadığını mutlaka sorun ve “SÖZLEŞME” de geçen sigorta kısmını mutlaka doldurun. Eşyalarınız taşınmasındaki hiç bir bilgiden kaçınmayınız. kaçıncı kattan kaçıncı kata, tam oda sayısını, her iki tarafta da araç yanaşma mesafesini ve son olarak mobilya cinsini mutlaka nakliyatçı firma ile paylaşın. Bu konuları konuşurken dikkat etmeniz gereken bir başka konu; taşınacak eşyalarınız için bir (1) kamyon olarak değil, eşyalarınızın komple taşınma fiyatını konuşun.

Sözleşme de Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul da Evimi Taşımak İstiyorum

Evinizde para kasası, piyano, ağır ups gibi eşyalar mevcutsa mutlaka nakliyat firması ile paylaşın ve “SÖZLEŞME” nize mutlaka fiyatı ile beraber taşınma fiyatına ekletin.

Yukarıda da görüldüğü gibi Taşınma işi basit görünse de ince detaylar son derece önemlidir. Daha sonra üzülmemeniz için bu detayları atlamamanız da fayda vardır.

Türkiye’nin Her Yerinde

0850 833 00 34

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat

Yaşamak İstediğiniz Her Yere