Bahçelievler Nakliyat Firması

1974 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulan şirketimiz Bahçelievler Evden Eve Nakliyat olarak da hizmet vermektedir. Balcıoğlu Ev Taşıma, Evden eve nakliyat firmaları arasında seçilmişler arasında bulunmaktadır. Bahçelievler Nakliyat, evden eve nakliyatın yanı sıra ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma, şehirlerarası taşımacılık hizmetleri de vermektedir. 1974 yılında bugüne kurumsal taşınma hizmeti veren Bahçelievler evden eve taşımacılık geçmişten günümüze eğitime ve yeniliğe önem vermiştir. Ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri kolay gibi gözüken ve her daim eğitim ve yenilik isteyen bir kadrolardan oluşur. Günümüz Türkiye’sinde birçok nakliyat firması bu konulara dikkat etmeksizin kahveden ve meydanlardan toplama elemanlarla bu işi yamaktadır. Oysaki Bahçelievler evden eve nakliyat olarak bizler bu konu üzerinde çok hassas olmuşuzdur. Kesinlikle taşıma yapan personeller kendi elemanlarımızdır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Biraz evden eve nakliyat / şirket taşıma kamyonlarından bahsedelim. Bu tip kamyonlar evden eve çelik kasalı, içi mobilyalı olmak ve kamyonun K 3 yetki belgesine kayıtlı olmak zorundadır. Bunun dışındaki kamyonlar hiçbir şekilde evde eve nakliyat hizmetini yapmaya yetkili değildir. Bahçelievler nakliyat firması olarak bütün araçlarımız  bu özelliktedir. Taşımanıza gelecek olan nakliyat kamyonunun mutlaka plakasını alın ve e-devlet üzerinden sorgulama yapınız.

Bahçelievler Nakliyat
   Bahçelievler evden eve Taşımacılık

Bahçelievler Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Bahçeli Evler Evden Eve Nakliyat olarak ev taşıma yada ofis taşıma için öncelikle eksper çalışması yapılır. Çalışmaya istinaden eksper raporu çıkartılır. Taşınma raporuna göre taşınmada kullanılacak araç ebatı, malzeme cinsi, malzeme miktarı, personel sayısı, sigorta değeri ve taşınmanın yapılacağı gün yada günler belirlenir.

Taşınmada kullanılacak olan malzeme kraft baloncuklu kağıttır. Bütün mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınız bu malzeme ile paketlenir. Bütün montaj işlemleri ve beyaz eşya sökümü / kurulumu elemanlarımız tarafından yapılır. Yatak ve bazalar streçlenir yada kılıflarına konulur. Cam grubu eşyalar tek tek beyaz kağıtlara sarılır, karton kutulara konularak üzeri yazılır. Katlanabilir giysileriniz karton kutulara konulur ve üzeri yazılır. Askılı giysileriniz yarım insan boyunda askılı dolaplar ile taşınır. Böylelikle ütüsü kırışmadan kirlenmeden ve tozlanmadan taşınır. Avize ve perde söküm işlemleri de elemanlarımız tarafından yapılır.

Bahçelievler ev eşyası taşımacılığı
         Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Şehirler Arası Nakliyat

“Balçelievlerde Evimi  Taşımak İstiyorum” demeniz bizim için yeterli olacaktır. Bahçelievler evden eve nakliyat olarak şehir içi evden eve nakliyatın dışında şehirlerarası evden eve nakliiyat da yapmaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetini bütün ölçü ve ebatlardaki araçlarımızla tam kadro profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Dilerseniz değerli eşyalarınız, dilerseniz eşyalarınızı direkt olarak parça eşyalarınızı bile küçük araçlarımızla gönderiyoruz. İstanbul İzmir nakliyat, İstanbul Ankara nakliyat, İstanbul Antalya nakliyat seferlerimiz ortalama her hafta olmaktadır. Bu güzergah üzerinde parça eşya taşıma hizmetini ambalajlı olarak kapıdan kapıya gerçekleştiriliyoruz.

Bahçelievler Ofis Taşımacılığı

Firmamız evden eve nakliyatın yanı sıra şirket taşımada da yetkilidir. Şirket taşımalarında da evden eve nakliyat gibi kaliteli, güvenli ve kurumsal taşıma gerçekleştiriyoruz. Bahçelievler ofis taşıma ve Bahçelievler şirket taşıma olarak yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Asansörlü Taşıma

Bahçelievler ve çevresinin dışında Türkiye’nin Her Yerinde Asansörlü Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini bütün katlar için vermekteyiz. Asansörlü ev taşıma hizmeti ile eşyalar daha güvenli ve daha rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat için http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz.