Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları Tarihçe.

1974 yılında İstanbul merkezli kurulan Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat ülkenin dört bir yanında kaliteli nakliyat hizmeti vermiştir. Kurulduğu günden itibaren bütün nakliyat işlerinizi itinalı, ambalajlı ve sigortalı yaparak size kolaylıklar sağlamıştır. Kuruluşundan hemen sonra eğitime önem veren firmamız, o yıllarda usta ve çırak ilişkisi benimsemiştir. Günümüz Türkiye’sinde son teknolojiler takip edilerek şirket bünyesinde çalışanlara eğitim verilmiştir. Bütün Taşıma, ambalajlama ve eşya depolama işlemleriniz tamamen kendi elemanlarıyla ve kendi araçlarıyla yapmaktadır. Müşteriler ve nakliyat firmaları tarafından takip edilen firmamız sizlere kaliteli taşınma, kurumsal taşınma ve profesyonel hizmet vermektedir.

Bayrampaşa Evden Eve Taşımacılık
 Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Şehirlerarası Taşımacılık

Bayrampaşa Evden Eve Taşımacılık olarak daha öncede belirttiğimiz gibi şehiriçi evden eve nakliyatın dışında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de verilmektedir. Şehirler arası nakliyat işini gerek büyük araçlarla gerek orta ve küçük ölçekli araçlarla yapılmaktadır. Taşınma öncesi bir program yapılır. Bu program dahilinde paketleme ve eşya teslim alma günü belirlenir. Daha sonrasında eşya teslim etme  günü belirlenir. Taşınma işlemi tamamen programlı bir şekilde devam eder. Taşınacak eşyalarınız mutlaka paketlenir.

Şehir içi  nakliyat ve şehirler arası nakliyat taşımalar için paketleme işlemi personelimiz tarafından yapılır. Beyaz eşya ve dolap montajları eğitimli ustalarımızın ellerinden geçer. Bütün beyaz eşya, mobilya ve koltuklarınız baloncuklu kraft kağıtlara sarılır. Cam grubu ve porselen grubu eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Katlanabilir elbiseleriniz karton kutulara konulur. Askılı elbiseleriniz ise askılı koliler yada askılı dolaplarla taşınır.

Teslimat adresinde eşyalarınız profesyonel bir şekilde yerleştirilir. Biraz konuyu açacak olursak oda oda taşınma gibi oda oda yerleştirme yapılır. Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti olarak siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda eşyalarınız teslim edilir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda olan Balcıoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyatın dışında eşya depolama, ofis taşımacılığı,  fuar taşıma, parça eşya taşıma, antika taşıma, tablo taşıma ve hastane taşıma gibi hizmetler vermekteyiz.

Bütün taşınmalar Balcıoğlu Nakliyat tarafından sigorta altına alınır. Sigorta kaza ve yangına karşı teminat altındadır.

Bayrampaşa Ev Taşıma için ayrıntılı bilgiyi http://www.balciogluevdeneve.com adresinden alabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Ev Taşıma

Bayrampaşada evimi taşımak istiyorum Hizmeti