Sefaköy Evden Eve Nakliyat Firmaları…….

Evden eve nakliyat firmaları arasında lider pozisyonda olan Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Şirketi Sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Dünya standartlarını benimseyen müşterileri için misyonu, vizyonu olan Sefaköy Evden Eve Taşımacılık sizler için 1974 yılından bugüne profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal Taşıma ve eğitimli personeller ile hizmet veren bir firma olduğu için müşterileri ve nakliyat firmaları tarafından takip edilen bir firmayız.

Sefaköy Evden Eve Taşımacılık
                Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy de Evimi Taşımak İstiyorum

Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak öncelikle uzman personellerimiz tarafından eksper hizmeti vermekteyiz. Ev Taşıma hizmetini sağdan soldan toplama elemanlarla değilde tamamen kendi personellerimizle ve kendi araçlarımızla yapmaktayız. Nakliyat sektöründe bir kamyonla aile şirketi olarak gelen insanlar sizlere profesyonel hizmetin dışında hizmet vermektedirler. Eşyalarınıza yapılan eksper sonucunda bir rapor çıkartılır. Bu çıkan rapora göre araç ebatı, taşınma da çalışacak olan personel sayısı, eşya paketleme de kullanılacak malzeme cinsi ve miktarı ve en önemlisi sigorta değeri belirlenir. Bu rapor doğrultusunda eşya taşımanın kaç günde yapılacağı da belirlenir. Sefaköy evden eve nakliyat şirketi olarak eşya taşıma işi kurumsal ve bir program dahilinde yapılır. “Çünkü Eşyalarınız Değerli” sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık sizleri her zaman kazanma ilkesini benimsemiştir.

Sefaköy Ev Taşıma Paketleme

Eşya Taşıma için öncelikle paketleme, usta ellerden geçmesi gerekir. Eşya Paketleme de kullanılan malzemelerimiz ve etüt çalışması kısaca şöyledir. Battaniye ile paketleme kesinlikle yoktur. Araçlarımızda battaniye kesinlikle kullanılmaz sebebi ise kirli ve tozlu olmasıdır. Bunun yerine Baloncuklu kraft kağıtlar kullanılmaktadır. Bütün büyük parça eşyalara baloncuklu kraft kağıtlar ile paketlenir. Oda oda paketleme ve oda oda taşıma işlemi gerçekleştirilir. Cam grubu kırılacak tüm eşyalar kağıtlara sarılır karton kutularla taşınır. Askılı giysileriniz yarım insan boyunda askılı koliler ve dolaplarla taşınır.

Sefaköy Şehirler arası Taşımacılık 

Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak sadece Sefaköy şehir içi nakliyat yapılmamaktadır. Bunun dışında Sefaköy Şehirler arası nakliyat da yapılmaktadır. İster büyük boy araçlarla, ister orta, ister küçük araçlarımızla da bu hizmet tam manasıyla ambalajlı ve sigortalı yapılmaktadır.

Sefaköy Nakliyat olarak bütün bu hizmetlerin dışında ev taşıma, ofis taşımacılığı, holding taşımacılığı, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, hastane taşıma, askılı taşımacılık, antika taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi hizmetlerde yapılmaktadır.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sefaköy Nakliyat Firmaları ile ilgili ve Sefaköy Evden Eve Nakliye ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için http://www.balciogluevdeneve.com/ adresimizden bilgi alabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma