Sefaköy Evden Eve Nakliyat Firmaları…….

Evden eve nakliyat firmaları arasında lider pozisyonda olan Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Şirketi Sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Dünya standartlarını benimseyen müşterileri için misyonu, vizyonu olan Sefaköy Evden Eve Taşımacılık sizler için 1974 yılından bugüne profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal Taşıma ve eğitimli personeller ile hizmet veren bir firma olduğu için müşterileri ve nakliyat firmaları tarafından takip edilen bir firmayız.

Sefaköy Evden Eve Taşımacılık
                Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy de Evimi Taşımak İstiyorum

Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak öncelikle uzman personellerimiz tarafından eksper hizmeti vermekteyiz. Ev Taşıma hizmetini sağdan soldan toplama elemanlarla değilde tamamen kendi personellerimizle ve kendi araçlarımızla yapmaktayız. Nakliyat sektöründe bir kamyonla aile şirketi olarak gelen insanlar sizlere profesyonel hizmetin dışında hizmet vermektedirler. Eşyalarınıza yapılan eksper sonucunda bir rapor çıkartılır. Bu çıkan rapora göre araç ebatı, taşınma da çalışacak olan personel sayısı, eşya paketleme de kullanılacak malzeme cinsi ve miktarı ve en önemlisi sigorta değeri belirlenir. Bu rapor doğrultusunda eşya taşımanın kaç günde yapılacağı da belirlenir. Sefaköy evden eve nakliyat şirketi olarak eşya taşıma işi kurumsal ve bir program dahilinde yapılır. “Çünkü Eşyalarınız Değerli” sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık sizleri her zaman kazanma ilkesini benimsemiştir.

Sefaköy Ev Taşıma Paketleme

Eşya Taşıma için öncelikle paketleme, usta ellerden geçmesi gerekir. Eşya Paketleme de kullanılan malzemelerimiz ve etüt çalışması kısaca şöyledir. Battaniye ile paketleme kesinlikle yoktur. Araçlarımızda battaniye kesinlikle kullanılmaz sebebi ise kirli ve tozlu olmasıdır. Bunun yerine Baloncuklu kraft kağıtlar kullanılmaktadır. Bütün büyük parça eşyalara baloncuklu kraft kağıtlar ile paketlenir. Oda oda paketleme ve oda oda taşıma işlemi gerçekleştirilir. Cam grubu kırılacak tüm eşyalar kağıtlara sarılır karton kutularla taşınır. Askılı giysileriniz yarım insan boyunda askılı koliler ve dolaplarla taşınır.

Sefaköy Şehirler arası Taşımacılık 

Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak sadece Sefaköy şehir içi nakliyat yapılmamaktadır. Bunun dışında Sefaköy Şehirler arası nakliyat da yapılmaktadır. İster büyük boy araçlarla, ister orta, ister küçük araçlarımızla da bu hizmet tam manasıyla ambalajlı ve sigortalı yapılmaktadır.

Sefaköy Nakliyat olarak bütün bu hizmetlerin dışında ev taşıma, ofis taşımacılığı, holding taşımacılığı, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, hastane taşıma, askılı taşımacılık, antika taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi hizmetlerde yapılmaktadır.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sefaköy Nakliyat Firmaları ile ilgili ve Sefaköy Evden Eve Nakliye ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için http://www.balciogluevdeneve.com/ adresimizden bilgi alabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.