Bostancı evden eve nakliyat şirketi ile sektördeki bir yada birkaç bidonu olan firmalardan uzak kurumsal Taşıma, Profesyonel Hizmet ile yanınızda. Bostancı evden eve taşımacılık firması ile amacımız Dünya standartlarında hizmet vermektir. Bu sayede Bostancı Ev  Taşıma işi ile müşteri memnuniyeti %100 seviyesine ulaşmaktadır.

Bostancı ve çevresinde bostancı ofis taşımacılığı, bostancı eşya depolama, bostancı şehirler arası nakliyat, bostancı büro taşıma, bostancı villa taşıma, bostancı asansörlü nakliyat gibi hizmetlerde verilmektedir. Bu hizmetlerin tamamı kurumsal bir statüde yapılmaktadır.

Bostancı Ev Eşyası Taşıma
Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı da Evimi Taşımak İstiyorum

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat olarak firmamıza “Bostancı da evimi taşımak istiyorum” demeniz bizim için yeterli olacaktır. Her işin başında olması gereken eğitim, evden eve nakliyat sektöründe de mevcuttur. Tamamen eğitimli personellerimizle evlerinize/ofisinize geliyoruz. Tüm paketleme işlemini itina ile yapıyoruz. Paketleme işlemi sadece ufak eşyaları ve kırılacak eşyalarınızı kutuya koymaktan ibaret değildir. Tabi bu kutulama işlemi de tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Geriye kalan asıl olmazsa olmaz olan mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınız baloncuklu naylonlar ile sarılır. Tüm montaj işlemleriniz ve beyaz eşyalarınızın söküm işlemleri eğitimli ustalar tarafından yapılmaktadır.

Bostancı Evden Eve Nakliye Firmaları

Bostancı nakliyat firmaları arasında hizmet veren ve lider bir firma olan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık teslimat adresinde de aynı sistemle itina ile yerleştirme yapmaktadır. Oda oda taşınma ve oda oda yerleştirme sistemi ile eşyalar düzenli bir şekilde taşınır ve yerleştirilir. Teslimat adresinde sizin beklentiniz doğrultusunda eşyalar yerleştirilir. Tüm büyük parça eşyalar yerleşir, montajlar ve beyaz eşya kurumu yapılır. Koliler ise oda oda konulur. Taşınma işlemi de böylelikle temiz, düzenli ve  karşılıklı tatlı, güler yüzlü bir iletişim ile son bulur.

Bostancı nakliyat firmaları
Bostancı Evden Eve Nakliye

Tüm bu nakliyat hizmetleriniz Emtia nakliyat sigortası kapsamındadır. Bu Taşınma ların dışında bostancı parça eşya taşımacılığı ve bostancı asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde mevcuttur.

Bostancı Parça Eşya Taşımacılığı

Bostancı ve çevresinde Parça eşya nakliyatı (parsiyel eşya taşımacılığı) küçük ve orta boy araçlarımızla yapılır. Normal Ev Taşıma da olduğu gibi paketleme de yapılmaktadır. Şehirler arası parça eşya taşımacılığı da büyük araçlarımızla yada eşya hacmine göre küçük yada orta boy araçlarımızla yapılmaktadır.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat