Firmamız Balcıoğlu Ev Taşıma şirketi Göztepe evden eve nakliyat hizmetiyle itina taşıma yapmaktadır. Göztepe evden eve taşımacılık olarak Kurumsal Taşıma ve Profesyonel Hizmet ile tam kadro eğitimli personeller ile yanınızdayız.

Neden? Göztepe Evden Eve Nakliye

Firmamıza “Göztepe de Evimi Taşımak İstiyorum” demeniz bizim için yeterli olacaktır. Göztepe Nakliyat öncesi hemen bir ön çalışma yapılır. Bu ön çalışmadaki amaç sadece fiyat vermek değildir. Bir eksper raporu oluşturulur. Bu rapora göre evden eve nakliyat fiyatı, araç ebatı, malzeme miktarı, malzeme cinsi, taşınma da çalışacak olan personel sayısı ve sigorta değeridir. Anlaşma sağlanması durumunda bir Taşınma programı oluşturulur.

Göztepe Nakliyat Paketleme

Göztepe Nakliyat hizmetiyle Göztepe ve çevre ilçelerinde evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile bir yada bir kaç bidonu olan ve biraz battaniye ve eski bir kamyon ile bu işi yapanlardan uzak Kurumsal Taşıma olarak yapmaktayız.

Taşınma günü evinize gelen daha önceden eğitimli bu işi yapmış olan personellerimizle evinizde / ofisinizde paketleme işlemi başlar. Mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız baloncuk graft kağıtlara sarılır. Oda oda kutulama ve oda oda taşınma sistemi uygulanır. Tüm ufak eşyalar ve cam / porselen eşyalarınız kutulara konulur. Göztepe ev taşıma olarak oda oda taşınma sistemli bir taşınmadır. Mobilya ve beyaz eşyaların söküm işlemleri tarafımızdan yapılır.

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları
      Göztepe Ev Taşıma

Göztepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İster yükleme adresinde, isterseniz teslimat adresinde yüksek katta oturuyorsanız Asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti uygun cazip fiyatlarla taşınmaya destek olacaktır.

Göztepe Nakliyat aynı zamanda Parça Eşya taşımacılığı ve şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Teslimat adresinde oda oda taşınma sistemi burada oda oda yerleştirme olarak devam edecektir. Tamamen personellerimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştirecektir. Kutular od oda konulur. Mobilya montajı eğitimli ustamız tarafından yapılır. Beyaz eşya kurulumu da yapılır.

Taşınma Süresi boyunca eşyalarınız kaza ve yangına karşı sigortalı olacaktır.

Göztepe Ofis Taşımacılığı

Göztepe ofis nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Eksper raporuna göre dilerseniz etüt çalışması da yapılmaktadır. Göztepe büro taşımacılığı profesyonel ve programlı yapılmaktadır. Taşınma programı dahilinde ofisinizi / fabrikanızı / büronuzu / dükkanınızı itina ile taşımaktayız. Ofis taşımacılığı süresi boyunca bütün eşyalar tek tek paketlenir ve etiketlenir. Bir birine benzeyen masalarda böylelikle karışmadan taşınır.