Fenerbahçe evden eve Nakliyat şirketi ile kurumsal  taşınma hizmeti vermekteyiz. Fenerbahçe evden eve taşımacılık olarak amacımız siz değerli müşterine profesyonel hizmet vermektir.

Fener bahçe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Fenerbahçe ev eşyası taşıma
Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe ev taşıma hizmeti ile fenerbahçe, Kadıköy ve çevresinde itinalı taşınma yapmaktayız. Misyon ve vizyon kurallarına uyan Balcıoğlu Evden Eve Taşımacılık Kurumsal taşınma, eşya depolama ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Amacımız Dünya standartlarına uyarak %100 müşteri memnuniyetidir.

Fenerbahçe Nakliyat Firmaları

Fenerbahçe nakliyat şirketi olarak ev taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama dışında fenerbahçe şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. İster orta boy araçlarımızla, ister büyük boy araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Eşyalarınız komple baloncuklu naylonlarla paketlenir. Cam ve porselen grubu eşyalarınız kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Montaj ve de montaj işlemleriniz ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşınma süresi sonunda teslimat adresinde eşyalarınız komple yerleştirilir. Eşyalarınız “emtia nakliyat sigortası” kapsamındadır.

Fenerbahçe Ofis Taşımacılığı

Fenerbahçe büro taşımacılığı hizmetiyle ofisinizi sigortalı, ambalajlı ve montajlı taşıyoruz. Tüm mobilyalarınız, eşyalarınız, dosyalarınız ve kutularınız oda oda paketlenir, etiketlenir ve taşınır.

 

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat