Neden? Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilere kaliteli hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece nakliyatın yanı sıra eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, antika taşıma, piyano taşıma, hastane taşıma, şirket taşıma, zati eşya taşıma, villa taşıma gibi hizmetlerde vermekteyiz. Kurumsal Taşıma nın tek adresi olan Balcıoğlu Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Firmaları arasında profesyonel bir firma olmuştur. Büyükçekmece ve çevresinde Nakliyat Hizmetini paketli ve sigortalı vermekteyiz. Müşterileri tarafından yakın takip edilen Balcıoğlu Nakliyat 1974 ten günümüze Türkiye’ nin her yerinde hizmet vermektedir.

Büyükçekmece Nakliyat
Büyükçekmece ev taşıma

Büyükçekmece Nakliyat Firmaları

Büyükçekmece Nakliyat firması olarak Balcıoğlu Evden Eve sizlere paketli hizmet vermektedir. Bütün eşyalarınızı özenle paketler. Eşyalarınızın ambalajı oda oda sırasıyla ve paketleme kuralına uygun yapılır. Taşınma ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Tüm eşyalar için battaniye ile paketleme yapılmaz. Kirli tozlu battaniye dönemi kapanmıştır. Baloncuklu Naylonlar ile bütün eşyalarınız paketlenir. Tüm montaj ve demontaj işlemleriniz eğitimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Büyükçekmece Ev Taşımacılık ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Askılı elbiseler için yarım insan boyunda askılı koliler kullanılır. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır. Tüm eşyalar paketlendikten sonra araç yükleme işlemi başlar. Aracımız istif kurallarına göre yüklenir. Böylelikle hasar oranı azaltılır.

Teslimat adresinde aynı kurumsal taşınma sistemi uygulanır. Evin içerisine bütün ekip girmez. Herkes yükleme adresinde olduğu gibi ilgi alanlarında çalışır. Eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Bütün mobilya montajı ustamız tarafından yapılır. Karton kutularınız oda oda bırakılır. Eşyalarınızın teslimatı özenle ve güvenle yapılır.

Büyükçekmece ev eşyası taşıma
      Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Ofis Taşımacılığı

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak ofisinizi, şirketinizi yada holding merkezinizi kurumsal bir şekilde taşıyoruz. Büyükçekmece ofis taşıma ve Büyükçekmece şirket taşıma hizmetleri adı altında 7/24 yanınızdayız. Ofis taşıma işlemleriniz bir program dahilinde gerekirse taşınma öncesinde etüt çalışması ile gösterilerek yapılır.

Büyükçekmece Parça Eşya Taşımacılığı

Büyükçekmece evden eve nakliyat olarak parsiyel nakliyat, zati eşya taşımacılığı ve az olan bütün eşyalarınızın nakliyatı ve dağıtımı yapılır. Büyükçekmece evden eve firması sizlere bütün nakliyat hizmetlerinde sizlere kaliteli hizmet vermektedir. İster şehir içi, ister şehirler arası parça eşya nakliyat hizmeti ile kaliteli hizmet verilmektedir. Taşınması yapılacak ev eşyası / ofis eşyası / malzemeleriniz mutlaka paketlenir ve öyle taşınır. Montajı olacak ürünleriniz mutlaka yapılır. Bütün eşyalar istediğiniz adrese tam zamanında teslim edilir.

Büyükçekmece Şehirler arası Nakliyat

Büyükçekmece Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerinde geniş taşıma profilimiz mevcuttur. Bakırköy şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetlerde mevcuttur. İster küçük, ister orta, ister büyük boy araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti ile kamyonlarımız kapalı çelik kasa ve içi mobilyalı  dır.

Araçlarımızın yetki belgelerini e-devlet üzerinden sorgulayabilir ve K-3 yetki belgesine sahip olduklarını görebilirsiniz. K-3  yetki belgesi evden eve nakliyat ve ofis taşıma işi yapan firmalara verilir. Diğer bütün belgeler nakliyat üzerinedir. Yani K-3 yetki belgesi dışındaki araçlar korsan evden eve nakliyat yapmaktadır.

Çekmece evden eve nakliyat
             Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Büyükçekmece evden eve nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Bu hizmetimiz genellikle yüksek katta oturanlara verilmektedir. Dilerseniz alçak katta oturanlara eğer merdivenler darsa bu hizmet gene verilir. Büyükçekmece Asansörlü Nakliyat ve Büyükçekmece Asansörlü Taşıma hizmeti ev taşıma ve ofis taşıma için Türkiye’ nin Her Yerinde verilmektedir.

Büyükçekmece Ev Taşıma ve nakliyat firması bilgileri için http://www.balciogluevdeneve.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz ve 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezinden eksper talep edebilirsiniz.