İstanbul’da Evimi Taşımak İstiyorum 

Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak İstanbul ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin Her Yerinde Evimi Taşımak İstiyorum hizmeti vermekteyiz. Misyon ve vizyonunu belirleyen Balcıoğlu Nakliyat Kurumsal taşınma ve profesyonel Hizmet ile müşterilerin memnuniyetini %100 sınırına ulaştırmaktadır.

Ev Taşımak İstiyorum hizmeti ile Sigortalı, Sözleşmeli ve paketli taşınma yapan Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Şirketi Hasar oranını paketlemeye ve taşımaya özen göstererek en az seviyelere indirmiştir.

Evimi Taşımak İstiyorum
                   Eşyamı Taşımak İstiyorum

Evimi Taşımak İstiyorum Paketleme

Tüm montaj işlemleriniz Balcıoğlu Nakliyat uzman ustaları tarafından yapılmaktadır. Mobilya, Koltuk ve Beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlar ile paketleme yapmaktayız. Kırılacak eşyalar kağıtlar ile paketlenir ve kutularda taşınır. Avize ve stor perde söküm işlemleri firmamız tarafından yapılır. Askılı giysileriniz için askılı koliler ve askılı dolaplar kullanılır. Oda oda taşınma ve etiketleme sistemi ile eşyalarınız düzenli ve karışmadan taşınır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat olarak tüm nakliyat hizmetlerinin yanında parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Parça eşya Taşıma hizmetlerini küçük ve orta boy araçlarımızla paketli, montajlı ve sigortalı olarak yapmaktayız. İster yazlık evlerinize ister yazlık evlerinizden eşyalarınız özenle paketlenir ve taşınır.

İstanbul da Ofisimi Taşımak İstiyorum / Şirketimi Taşımak İstiyorum

Balcıoğlu Nakliyat olarak daha önce Türkiye’nin Her Yerinde birçok şirket taşıma yapmış bulunmaktayız. Bazı bölgelerdeki Trafik ve insan yoğunluğundan dolayı ve şirketteki çalışma gücü aksamaması için nakliyat hizmetini gündüz paketleme ve gece taşınma olarak yapmaktayız. Programlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir. Ofis Taşıma için öncelikle paketleme kaliteli bir şekilde özenle yapılır. Bütün kolilerin üzeri bölüm ve departman olarak ayrılır, üzerine mutlaka yazılır. Odalar departmanlara, bölümlere ve oda sahiplerine ayrılır. Taşınmadaki bu kurallara uyulmaması durumunda eşyalarınız teslimat adresinde karışarak kaos gerçekleşir.

Ofis Taşıma kaliteli ve profesyonel olarak montajı da ustalarımız tarafından itina ile yapılır. Bütün eşyalarınız taşınma süresi boyunca sigorta kapsamındadır.

Para Kasası Taşımacılığı

Evinizde yada şirketinizdeki para kasası yada ups nizi uzman ekibimizle taşımaktayız. Ağır olan eşyalarınızın nakliyatı liftli kamyonlarımızla yapılmaktadır. Ayrıca merdiven ve boşluklarda taşınması zor olan bu eşyalar için firmamız ayrı bir ekip görevlendirmektedir. Bu ekibimiz sadece ölçü olarak ağır olan (para kasası, ups) eşyalarınızı taşımaktadır.

Eşyamı Taşımak İstiyorum
              Para Kasası Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı

Antika nakliyat hizmetimiz tamamen özen gösterilerek yapılmaktadır. Maddi veya manevi değeri olan ürünleriniz Baloncuklu kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Büyük eşyalarınız için köşebent kullanılır. Antika eşyalarınızın nakliyatı orta yada küçük araçlarımızla ayrıca parça eşya statüsünde taşınır.

Ev eşyası taşımacılığı
               Antika Taşıma

Eşyamı Taşımak İstiyorum hizmeti ile ilgili tüm detaylı bilgileri Türkiye’ nin Her Yerinden 0850 833 00 34 numaralı Çağrı merkezi müşteri temsilcimizden yada http://www.balciogluevdeneve.com/ internet adresimizden ulaşabilirsiniz.

One thought on “Evimi Taşımak İstiyorum”

  1. İnternetnet bulduğum Balcıoğlu Nakliyat ın nasıl taşıma yaptığını bilmiyordum. Taşınma günü gelen arkadaşlar çok başarılı bir şekilde hizmwt verdiler. Sizde Balcıoğlu Nakliyat ı arayarak “Evimi taşımak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir