nakliyat firmaları

Hizmet bölgelerimizde Pendik Evden Eve Nakliyat da bulunmaktadır. Kurumsal taşıma Profesyonel hizmet ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Taşınma işlemlerinizde call center sistemi ile her daim yanındayız. Firmamıza Ulaştığınız andan itibaren taşınma süreci başlar. Taşınmadan önce firmamız tarafından eksper personel gönderilerek taşınma hakkında bir fizibilite çalışması yapılır. Eksperin çıkan raporuna göre Taşınmada çalışacak olan personel sayısı, araç ebatı, malzeme cinsi, malzeme miktarı ve sigorta değeri belirlenir.

Pendik Evden Eve Taşımacılık
 Pendik Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat tarafından sigorta kapsamında olur ve tüm sigorta giderleri tarafımıza aittir. Taşınma günü ekip içerisinde bulunan personellerimizden “formen” arkadaşımız da mevcuttur. Bu formen arkadaşımız gerekli tüm çalışmaları yaparak siz müşterilerimizle ekip arasındaki bir köprü konumundadır. Formen arkadaşımız tamamen sizin beklentiniz doğrultusunda hareket etmektedir.

Pendik de Evimi Taşımak İstiyorum

Pendik Ev Taşıma ile Tüm mobilya, Beyaz eşya ve koltuklarınız battaniye kullanılmadan pet graft kağıtlara sarılmaktadır. Tüm Demontaj işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Eşyalarınız sırasıyla ayrı ayrı özenle paketlenir. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılarak karton kutulara yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız yerinden sökülerek pet kraft kağıtlarla paketlenir. En son olarak avizeler ve perdelerin söküm işlemleri yapılarak karton kutulara yerleştirilir. Paketleme işlemi bittikten sonra Taşınma işlemine geçilir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Formen tarafından yönlendirilen ekibimiz araç içi istifleme kurallarına uygun olarak yükleme yaparlar. Oda oda taşınma sistemi ile tüm eşyalarınız birbirine karışmadan düzenli olarak taşınır. Araç yüklemesi bittikten teslimat adresine doğru yola çıkılır. Teslimat adresinde ekibimiz tamamıyla sizin beklentiniz doğrultusunda hareket ederek yerleştirme yaparlar. Oda oda taşınma sistemi rahatlığı burada yaşanmaktadır.. Eşyalarınız araçtan oda oda gelerek yerleşir. Tüm paketler açılır. montaj işlemleri A’ dan Z’ ye yapılır. Koliler oda oda yerleştirilir. Bu şekilde yapılan tüm çalışmalar sorunsuz ve müşteri memnuniyetiyle bitmektedir.

Ayrıca firmamız 10/07/2003 tarihli ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu na uygun bir taşınma yapmaktadır. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığından alınması zorunlu tüm Nakliyeci belgeleri alınmış ve kanunlara uygun bir nakliyat yapılmaktadır.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her Yerinden 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0216 352 84 34 – 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@balciogluevdeneve.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

başiktaş evden eve nakliyat 
bağcılar evden eve nakliyat
beylikdüzü evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
başakşehir evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
ıspartakule evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat 
esenyurt evden eve nakliyat
ataköy evden eve nakliyat
kayaşehir evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
küçükçekmece evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat
maslak evden eve nakliyat
gaziosamanpaşa evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
taksim evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat
göktürk evden eve nakliyat
kenerburgaz evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
eyüp evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat
etiler evden eve nakliyat
esenler evden eve nakliyat
bayrampaşa evden eve nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat istanbul izmir evden eve nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
İstanbul nakliyat
Ofis Taşıma