Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat kendini ve paketlemeyi geliştiren bir firma olarak Ulus da Evimi Taşımak İstiyorum hizmeti ile yanınızda. İstanbul merkezli bir firma olan Balcıoğlu Evden Eve Türkiye’nin Her Yerinde Hizmet vermektedir.

Kurumsal Taşınma Profesyonel hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Ulus da Evimi Taşımak İstşyorum
  Ulus da Evimi Taşımak İstiyorum

Yaşamak İstediğiniz Her Yere sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu evden eve nakliyat firması Paketleme ve taşınma işini çok kolay hale getirmiştir.

Paketleme

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı büyük baloncuklu kraft kağıtlar ile battaniye kullanmadan paketlemesini yapıyoruz. Kırılacak eşyalarınızı beyaz kağıtlara sarıp kutularda taşıyoruz. Askılı elbiseleriniz için askılı koliler yada dolaplar kullanılır. Oda oda taşınma ve etiketleme sistemi ile eşyalarınız düzenli / karışmadan taşınır. avize ve stor perde söküm işlemleri ayrıca beyaz eşya söküm ve yeni yerde montaj işlemleri de tarafımıza aittir.

Taşınma

Eşyalarınızın Paketleme işlemi bittikten sonra taşınma işlemine geçilir. Formen tarafından yönlendirilen ekibimiz taşınma işlemini araç içi istifleme kurallarına uygun olarak taşınma işlemi yapılır. Araç yüklemesi bittikten sonra teslimat adresine doğru yola çıkılır. Teslimat esnasında eşyalarınız tamamen sizin göstermiş olduğunuz oda ve köşeye yerleştirilir. Paketler açılır. koltuklar ve ufak teke koliler odalara konulur. Tüm mobilya montaj işlemleriniz yapılır. Beyaz eşyalarınız yerlerine konularak gelir ve gider bağlantıları montajı yapılır. Ekibimiz profesyonel bir çalışma ile taşınma işleminizi bitirir.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0532 426 07 90 numaralı telefonlardan yada info@balciogluevdeneve.com adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık