Sancaktepe evden eve nakliyat şirketimiz kurumsal taşınma profesyonel hizmet vermektedir. Bir kamyonu üç yada beş bidonu olan nakliyeciğim  mantığıyla yola çıkmıştır. O kadar rezil bir  sektör oldu evden eve nakliyat. Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetiyle yedi yirmi dört yanınızda olan Balcıoğlu Ev Taşıma firması eğitimli personelleri ile hizmetinizdedir.

Firmamız ev taşıma işini itina ile yapmaktadır. Nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Neden? Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

sancaktepe nakliye
Sancaktepe evden eve nakliyat

Balcıoğlu evden eve nakliyat firması İstanbul ilçeleri ve çevresinde ev taşıma işini kurumsal olarak yapmaktadır. Tamamı eğitimli personeller ile yapmaktadır. Firma olarak amacımız Dünya standartlarında bir hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe Ev Taşıma Paketleme

Oda oda taşınma sistemi ile evden eve nakliyat işini daha düzenli yapmaktayız. Eşyalar baloncuklu naylonlar ile paketlenir. Mobilyalar, koltuk ve beyaz eşyalar battaniye ile sarılmadan temiz bir şekilde taşınır. Kırılacak ve katlanabilir giysileriniz karton kutularla taşınır. Askılı elbiseleriniz askılı dolaplar ile taşınmaktadır. Beyaz eşyaların ve mobilyalarınızın söküm ve kurulum işlemleriniz itina ile yapılır. Tüm kutularınız oda oda yerleştirilir.

Sancaktepe şehirlerarası evden eve Taşıma

İstanbul ilçelerinde hizmet veren firmamız aynı zamanda şehirler arası da hizmet vermektedir. sancaktepe çıkışlı her hafta Sancaktepe İzmir evden eve nakliyat, Sancaktepe Ankara evden eve nakliyat, Sancaktepe Antalya evden eve nakliyat seferlerimiz her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca Sancaktepe çıkışlı Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Bu seferlerin dışında terse göç sistemi ile Türkiye’nin Her Yerinden Sancaktepe ye taşıma yapılmaktadır.

Balcıoğlu Ev Taşıma Vizyonumuz

Sizlerin taleplerine uygun zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Balcıoğlu Ev Taşıma Misyonumuz

Faaliyet alanlarımıza uygun kaliteli paketleme ürünleri ve ayrıca yeni araç filosu ile müşteri ve tedarik firmalarımıza değer katmak, personellerini ve kendini eğiten bir firma oluşturarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

Sancaktepe Nakliye Firmasına 0216 352 84 34 ve 0532 426 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız eşya depolama konusunda da lider firmalar arasına girmektedir. Eşya Depolama için depolarımız Sancaktepe de yer almaktadır. Tüm eşyalarınız firma merkezimiz  olan Sancaktepe de depolanır.