nakliyat firmaları

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat ve Taşınma hizmetleri. 7/24 hizmetinizde olan firmamız Kurumsal Taşınma ve Profesyonel hizmet anlayışı ile tam kadro yanınızdayız. Yaşamak İstediğiniz Her Yere sologanı ile yola çıkan firmamız evden eve nakliyat sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. 1974 yılında Rize Merkezde kurulan firmamız günümüze kadar kendini ve personelini geliştirerek gelmiştir. Şuan İstanbul Merkezli ve Türkiye’nin Her Yerinde Hizmet vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat
Şehirler arası evden eve taşımacılık

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve Paketleme

Tüm eşyalarınız battaniye kullanılmadan Baloncuklu kraft kağıtlarla paketlenmektedir. Montaj ve demontaj işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir.

Firmamız 10/07/2003 tarihli ve 4925 sayılı kara yolu taşıma kanununa hizmet vermektedir.

Şehirler arası evden eve nakliyat olarak hizmetlerimiz tam ve parsiyel olarak devam etmektedir. ister parça eşyalarınızı ister tüm eşyalarınızı komple uygun fiyatlara gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem Firmamızın Call Center ına ulaşmaktır.

 

Türkiye’nin Her Yerinde

0850 833 00 34

0532 426 07 90