Dudullu evden eve nakliyat hizmeti ile dudullu ve çevresinde sigortalı, ambalajlı ve evden eve kasalı geniş araç filosuyla yanınızdayız. Dudulu evden eve taşımacılık denince ilk akla gelen firma Balcıoğlu Evden eve Nakliyat firmasıdır.

Dudullu Evden Eve Nakliye
Dudullu evden eve Taşımacılık

Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firmamız İstanbul Beşiktaş da 1974 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda Beşiktaş bölgesinde hizmet  veren Balcıoğlu Ev Taşıma Günümüz Türkiye’sinde Şehir içi ve Şehirler arası hizmet vermektedir.

Misyon ve vizyon kurallarını kendine özgü oluşturan ve benimseyen Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat firmasının tek amacı %100 müşteri memnuniyetidir. Her Daim Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet veren firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Dudullu Evden Eve Nakliyat Paketleme

Eşyalarınız uzman ekip tarafından baloncuklu kağıtlar ile sarılmaktadır. Beyaz eşyaların söküm ve montaj işlemleri ayrıca  mobilyalarınızın montaj ve de montaj işlemleri uzman ustalarımız ile emin ellerdedir. Oda Oda taşınma sistemi ile eşyalarınız hem düzenli taşınır, hemde düzenli yerleşir. Kırılacak eşyalarınız oda oda sistemine göre kağıtla sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Katlanabilir giysileriniz karton kutulara konulur.

Dudullu Evden Eve Nakliyat için bilgi@balciogluevdeneve.com mail adresimizden yada 0850 833 00 34 – 0532 426 07 90 no’lu irtibat numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.