KALİTE DENİNCE

Nakliyat denince akla ilk olarak Nişantaşı evden eve nakliyat gelir. Nişantaşı evden eve nakliyat firmaları Kişiye ait özel eşyaların dikkatli ve özenli bir şekilde paketleyip taşındığı yere bırakmanın ismidir nakliyat. Eşya taşınırken eşyaların uzman personel tarafından de monte edilmesi gerekir. Kırılma, çizilme gibi kişinin mal varlığına zarar verecek olaylara karşı paketleme yapılması ve tekrar uzman personel tarafından monte edilmesi gerekir. Evini taşımak isteyenler tarafından nakliyat firmaları ciddi bir şekilde geniş kapsamlı araştırmalı. Firmaların vizyon ve misyonlarını incelemelidir. Küçük bir olaymış gibi görülen nakliyat ciddi anlamda uzmanlık gerektiren sektörlerden biridir. Balcıoğlu Evden Eve’nin Nişantaşı’nda hizmet veren Nişantaşı Evden Eve Nakliyat isimli irtibat ofisi ile güvenli bir şekilde evinizi taşımanız mümkün…

Nişantaşı evden eve taşıma
evden eve nakliyat

Artık birçok firmada bulunan son teknoloji ürünleri ile yapılan hizmetlerin dışında çalışan elemanların eğitim ve işe bakış açıları çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti için işini büyük ciddiyet ve hevesle yapan elemanların bulunduğu firmalar şüphesiz ki sizi en çok memnun edecek firmalardır. Bu gibi hususların yanında evden eve nakliyat sigortası da nakliyat firması seçerken göz önünde bulundurulması gereken hususlardandır. Sözleşmenin amacı firma ve müşteri bilgileri, ödeme koşulları, yasaklanan maddeler ve sözleşmenin sona erme durumları gibi maddeler sözleşmede yer alır. Firma taşımayı kendi araçları ile yapacağı, anlaştıkları tarihte ve taşımayı anlaştıkları fiyatta yapacakları sözünü veriyorsa firma güvenilir bir nakliye firmasıdır. Firma her türlü önlem almasına karşın bir sorunla karşılaşırsa kişilere verdiği maddi zararı karşılamalıdır.

Bahsi geçen şirketimiz Balcıoğlu Ev Taşıma 1974 yılında İstanbul Beşiktaş’da kurulmuştur. Gün geçtikçe artan kalitesi, son model araçları, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini sağlamak için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Firmamız Balcıoğlu Evden Eve Nakliyat Ev taşımanın yanı sıra Ofis Taşımacılığı da yapmaktadır. Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları taşıma işlemlerini son derece titiz bir şekilde gerçekleştirir. Ofis taşımacılığında önce uzman bir eleman gelerek ofisi inceler ve inceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşma sağlanırsa sözleşme yapılır. Özenle paketleme ve etiketleme yapılır  taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların montesi ve de montesi daha seri ve daha rahat olması için şarjlı ekipmanlar kullanılır.

Neden? Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı’nda hizmet vermek için belli bir kalite politikası olan Nişantaşı Evden Eve Nakliyat’ın vizyonu;

En yeni araç ve paketleme malzemeleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak, verimlilik artışı sağlamak ve Türkiye de kabul görmüş bir kalite ve hizmet seviyesine ulaşmaktır.

Misyonu ise;

Yüksek standartta hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.